Žena, ktorá čakala dvojičky, išla na ultrazvuk. Lekár bol ohromený, keď videl, čo sa deje v jej bruchu.

Ultrazvukové vyšetrenie je určite jedným z výnimočných momentov v živote budúcich rodičov.

Netrpezlivo čakajú na tento okamih, a keď konečne príde, s radosťou vidia, ako sa dieťatko v matkinom bruchu vyvíja. Ich radosť je často neopísateľná a privádza ich k slzám dojatia! Nie je to nijako prekvapujúce.

Popularita 4D ultrazvuku

Ak porovnáme ultrazvukové vyšetrenie, ktoré sa vykonávalo v minulosti, s tým, ktoré sa vykonáva dnes, okamžite dospejeme k záveru, že v jeho vykonávaní nastal naozaj veľký a rýchly pokrok. Pred niekoľkými rokmi sme mohli vidieť len obrys dieťaťa v maternici, ale dnes? Dostaneme trojrozmerný, naozaj jasný obraz.

Rodičia nemohli uveriť tomu, čo vidia

Pre Carissu Rillovú nastal vytúžený čas 4D ultrazvuku. Bola v 24. týždni tehotenstva. Keď sa pozrela na obrazovku, uvidela dvojčatá usporiadané dosť zvláštnym spôsobom.

Keď sa rodičia pozreli bližšie, uvideli, že malí si v matkinom bruchu dávajú bozky! Tento pohľad bol pre budúcich rodičov jednoducho úžasný! Dokonca aj lekár, ktorý mal za sebou už viac ako 15 000 ultrazvukových vyšetrení, nemohol uveriť tomu, čo videl.

Táto fotografia sa stala hitom internetu

Magický moment zachytený ultrazvukom sa rýchlo dostal na internet a stal sa mimoriadne populárnym. Niet sa čomu čudovať! Takýto pohľad sa jednoducho nestáva.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Žena, ktorá čakala dvojičky, išla na ultrazvuk. Lekár bol ohromený, keď videl, čo sa deje v jej bruchu.”