4-ročný Fabian ležal mŕtvy vo svojej postieľke. Výsledky testov odhalili krutú pravdu

Štvorročný Fabian ležal mŕtvy vo svojej postieľke. Chlapec mal len o dva dni neskôr osláviť svoje piate narodeniny. Stala sa však strašná tragédia… Margaret Z. povedala lekárovi na pohotovosti, že dieťa malo tesne pred smrťou spadnúť zo schodov. Klamala.

4-ročný Fabian ležal mŕtvy vo svojej postieľke

Fabian mal čoskoro osláviť svoje piate narodeniny. Namiesto toho sa bude konať jeho pohreb…

Táto tragédia šokovala Nemcov. V piatok 13. januára v Barsinghausene pri Hannoveri zavolala 28-ročná Margaret Z. na tiesňovú linku a oznámila, že jej syn leží v postieľke a nejavil známky života. Keď na miesto dorazil lekár záchrannej služby, konštatoval smrť dieťaťa.

Margaret Z. aj jej partner, 33-ročný Daniel G., tvrdili, že Fabianek tesne pred smrťou spadol zo schodov. Čoskoro sa ukázalo, že nehovorili pravdu. Výsledky lekárskeho vyšetrenia túto verziu udalostí nepotvrdili. Znalec dospel k záveru, že pôvod zranení na tele dieťaťa bol iný. Polícia má podozrenie, že Daniel G. dieťa zbil tak silno, že zomrelo.

Nemecká polícia zadržala poľský pár
Podľa nemeckého Bildu sa Malgorzata Z. nasťahovala k Danielovi G. v októbri minulého roka. Žena sa k nemu nasťahovala so svojimi dvoma deťmi: Fabianom a šesťročnou dcérou. O dievčatko sa teraz stará úrad pre mládež (Jugendamt).

Chlapec a jeho sestra zbehli zo schodov. Boli to také šťastné deti

priznala v rozhovore pre „Bild“ jedna zo susediek.

Po piatkových udalostiach vyšetrovatelia zatkli Daniela G. pre podozrenie z vraždy. Do väzby bola vzatá aj Margaret Z. Žena je podozrivá z týrania dieťaťa z nedbanlivosti.

Nie je známe, či Małgorzata Z. poznala pravdu o minulosti Daniela G. Podľa „Wirtualna Polska“ má muž dve deti z predchádzajúceho vzťahu, ale matka detí mu ich vzala a utiekla do centra pomoci pre osamelé ženy.

zdrojwww.fakt.plwiadomosci.wp.plwww.rmf24.pl

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “4-ročný Fabian ležal mŕtvy vo svojej postieľke. Výsledky testov odhalili krutú pravdu”