8-ročný chlapec zachránil svojho otca, keď ho zavalilo auto. POZRITE čo urobil

Niekedy sa v živote človeka dejú veci, ktoré sa nedajú vysvetliť zákonmi vedy alebo prírody. Tieto veci sa nazývajú zázračné, pretože neexistuje žiadne iné vysvetlenie, prečo alebo ako sa dejú.

Nie veľa ľudí verí v zázraky, ale príbehy ako nasledujúci, ich môže ľahko prinútiť zmeniť názor.

8-ročný chlapec menom J.T. Parker pracoval na aute v garáži spolu so svojím starším bratom Masonom a otcom Stephenom Parkerom. Mason sa zranil a vošiel do domu, aby si ranu ošetril, zatiaľ čo J.T. a jeho otec pokračovali v práci. V rozhovore pre East Idaho News, Stephen vysvetlil, čo sa dialo predtým, ako došlo k tragédii.

Source: YouTube/ East Idaho News

„Vyťahovali sme motor z auta, a keď sme ho zdvihli, vliezol som pod auto, aby som dal dole nápravy,“ uviedol otec. ,,Jednu nápravu som vedel odstrániť celkom ľahko, ale druhá strana išla ťažšie.“ Stephen sa snažil silou odstrániť nápravu, no to nemal robiť. Auto sa uvoľnilo a otec skončil pod ním.

Source: YouTube/ East Idaho News

Stephen sa nemohol pohnúť, keďže ho auto tlačilo na hruď. Vedel, že neexistuje východisko, pretože jediný človek naokolo bol J.T. ktorý bol príliš slabý na to, aby dokázal zdvihnúť vozidlo. ,,Zakričal som na J.T. na druhej strane auta. „Rýchlo to zdvihni! Rýchlo to zdvihnite!‘“ uviedol Stephen.

,,Vôbec som sa nemohol pohnúť. Bol som úplne v pasci a potom som omdlel. Všetko bolo v jeho rukách, no neexistoval žiadny spôsob, ako by to mohol J.T. zvládnuť“

J.T., hoci vážil len 23 kilogramov, začal skákať po rukoväti zdviháka, až kým sa auto nezačalo zdvíhať z jeho otca. ,,Bolo to strašidelné a nemyslel som si, že by som mohol zdvihnúť auto, ale stále som to skúšal,“ uviedol J.T.

Source: YouTube/ East Idaho News

Keď sa auto trochu nadvihlo, J.T. sa ponáhľal do domu za bratom. Zavolali záchranku a Stephena, ktorý v tom momente omdlel, rýchlo previezli do nemocnice. Skončil s 13 zlomenými rebrami, no nebyť J. T., mohlo sa to ľahko skončiť tragédiou. Chlapec stále nevie, ako sa mu podarilo zdvihnúť auto a hovorí, že anjeli boli po jeho boku, keď sa snažil zachrániť život svojho otca.

„Celá táto vec je zázrak. Nedá sa to opísať inak,“ uviedla manželka Stephena, Jodi Parker.

Zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “8-ročný chlapec zachránil svojho otca, keď ho zavalilo auto. POZRITE čo urobil”