Ako zistíte, či je človek posadnutý diablom? Kňaz nám to vysvetlil a ľudia začali písať zhrozené komentáre

Otec Sebastian Picur je aktívny na sociálnych sieťach, čím oslovuje širšie publikum a sprostredkúva svoje posolstvo. Jeho prítomnosť na internete je príkladom toho, ako sa cirkevné inštitúcie môžu prispôsobiť meniacej sa realite a osloviť mladšie generácie.

V jednom zo svojich posledných videí sa kňaz dotkol témy posadnutosti. Ako spoznáte, že máte do činenia s posadnutou osobou? Dochádza k posadnutiam démonmi aj v 21. storočí? Poznáme podrobnosti.

Kňaz o exorcizmoch

Kňaz Picur nastolil tému posadnutia po tom, čo mu jeden používateľ poslal zábery z exorcizmu. Jeho vyjadrenie vyvolalo medzi používateľmi internetu veľa emócií.

„Neviem, či je situácia na videu skutočná. Viem však, že posadnutosť démonmi sa odohráva aj v 21. storočí a je dôkazom existencie satana, pekla a večného zatratenia,“ zdôraznil otec Picur.

A dodal, ako sa posadnutý človek spozná:

„Ak sa vylúčia prirodzené faktory a objaví sa nadprirodzené správanie, možno hovoriť o posadnutosti.

Duchovný rozprával, že keď bol sám svedkom exorcizmu.

„Vtedy som ešte viac uveril v existenciu satana, pekla a v silu modlitby ruženca,“ – zdôraznil.

Podľa kňaza posadnutosť ovplyvňujú „rôzne faktory“.

@ks.sebastianpicur Odpowiadanie użytkownikowi @jacekrutkowski643 #ksiadz #wiara #kościół #opętanie #szatan #piekło #zło ♬ Sad Melody – Manuel Boni

„Keď nám Cirkev pripomína existenciu satana a pekla, nie je to preto, aby nás strašila, ale aby nás varovala a chránila.“

Čo si myslíte vy? Dajte nám vedieť v komentároch!

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Ako zistíte, či je človek posadnutý diablom? Kňaz nám to vysvetlil a ľudia začali písať zhrozené komentáre”