Austrálska modelka bacuľka bojuje proti nenávistným komentárom

Austrálčanku zasiahli reakcie na jej takmer nahé umelecke fotografie. Ošetrovateľka Ashleigh Atkins tvrdí, že nenávisť, ktorú jej venovali tisíce ľudí na sociálnej sieti TikTok bola taká silná, že všetky svoje účty na sociálnych sieťach tento rok opustila už trikrát.

Dvadsaťštyriročná modelka veľkosti 20, ktorá okrem bežných fotografií zverejňuje aj polonahé, no vôbec nie vulgárne, sa začala modelingu venovať v 19 rokoch. Od tej doby si na Instagrame nazbierala viac ako 117 tis fanúšikov.

Hovorí, že väčšina z jej sledovateľov sú úžasní ľudia, ktorí jej píšu o tom, ako ich inšpirovala k láske k vlastnému telu. Avšak niekoľko nenávistných komentárov spôsobilo, že sa Ashleigh utvrdila v tom, že sociálnej siete jej „poškodzú zdravie“. Ashleigh hovorí, že modeling jej umožnil cítiť sa krásna, avšak niektoré anonymné komentáre naopak spôsobujú, že o sebe pochybuje.

Aj napriek tomu tvrdí, že sa nikdy nevzdá toho, čo robí.

„Naša hodnota neklesá s prírastkom hmotnosti ani sa nezvyšuje s jej úbytkom. Bez ohľadu na vzhľad si ľudia zaslúžia základnú ľudskú úctu,“ uviedla Ashleigh.

Ashleigh taktiež prezradila, že nedávno si prešla naozaj drsným časom. Bolo to v období, kedy si založila účet na sociálnej sieti TikTok, kde jej „trollovia“ písali urážajúce komentáre o jej váhe, zdraví a dokonca aj o tom, ako vyzerá jej žalúdok.
,,Bolo to intenzívne. Musela som si trochu oddýchnuť od všetkých sociálnych médií po tom, čo mi jeden človek v správe zaželal rakovinu,“ povedala.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa A S H • A T K I N S 🌸 💫 (@ashleighatkinsmodel),

Modelka však tvrdí, že s podporou jej rodiny, priateľov a jej dlhoročného priateľa – bojovníka MMA, je presvedčená, že ju viac podobné komentáre nezlomia. „Som s priateľom už takmer päť rokov a po celý ten čas ma podporuje viac ako nikto iný,“ povedala.

 „Máme vzájomný rešpekt k tomu, čo robíme. Jediná výzva, ktorej čelíme, je to, že môj partner nedokáže zniesť ľudí, ktorí takéto komentáre píšu.“  Ashleigh však povedala, že koniec koncou to všetko za to stojí, pretože jej prítomnosť na internete zmenila životy niektorých ľudí.

Zdroj: au.lifestyle.yahoo.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Austrálska modelka bacuľka bojuje proti nenávistným komentárom”