Bol v posteli s viac ako 4 000 ženami. Podporuje ho manželka, ktorej to nevadí.

Adam Diks je známou osobnosťou filmového priemyslu pre dospelých. Počas svojej kariéry spolupracoval s viac ako štyrmi tisíckami žien a jeho popularita stále rastie.

V nedávnom rozhovore Adam Diks hovoril o svojej kariére a súkromnom živote. V súvislosti so svojou prácou zdôraznil, že byť hviezdou filmov pre dospelých si vyžaduje tvrdú prácu a odhodlanie. Aký je jeho vzťah s manželkou? Zmenila skutočnosť, že sa vyspal s viac ako 4 000 ženami, niečo na ich manželskom živote?

Neobvyklý vzťah s manželkou

Adam Diks, známy ako Keiran Lee, priznal, že jeho súkromný život je pre neho veľmi dôležitý, a to aj napriek tomu, že pracuje v odvetví, ktoré môže byť často kontroverzné.

Prezradil, že má manželku, s ktorou je už dlhé roky šťastne ženatý. Uviedol, že vzťah s manželkou je pre neho veľmi dôležitý a snaží sa zabezpečiť, aby jeho práca nemala negatívny vplyv na ich vzťah.

„Som ako otvorená kniha. Keď som v sprche a dievčatá mi píšu, moja žena si tieto správy prečíta a reaguje tak, že pošle usmievavého emotikona,“ vysvetlil muž.

Jeho manželka Kirsten Priceová pracuje v rovnakom odvetví. Je to známa herečka a producentka filmov pre dospelých, ktorá je veľmi úspešná. S Adamom majú spoločného syna a sú šťastný pár.

„Nemusím si pred manželkou chrániť obrazovku telefónu ani ju blokovať. Musím ju podvádzať? Mám krásnu manželku,“ – priznal Diks v jednom z rozhovorov.

Muž každý deň zarobí približne 3100 libier, teda takmer 17 000 Sk. Jeho penis je poistený na sumu jedného milióna dolárov.

„V podstate jediný spôsob, ako môžem dostať odškodné, je, ak si ho zlomím na natáčaní alebo sa mi stane nejaká čudná nehoda,“ zveril sa herec.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Bol v posteli s viac ako 4 000 ženami. Podporuje ho manželka, ktorej to nevadí.”