Chlapec povedal mame, že má v škôlke dvojča. Keď ho zbadali, tak bola dojatá. Dôvod bol jednoduchý

Myles našiel svojho najlepšieho kamaráta v škôlke. Keď škola ohlásila podujatie „Deň dvojčiat“, Myles hneď vedel, koho si vyberie.

Pred spaním povedal Myles svojej mame, Britney Tankersley, o udalosti v škole a o tom, že si na tento deň chce vybrať svojho najlepšieho priateľa Tannera. 5-ročný chlapec neustále opakoval, že on a jeho kamarát sa naozaj podobajú.

Jeho mama Britney bola zvedavá, ako skutočne vyzerá priateľ jej syna. Myles stále opisoval ako veľmi sa podobajú. „Obaja máme hnedé oči a tiež máme obaja tmavé vlasy,“ a bol veľmi neoblomný vo svojom názore.

www.unsplash.com

Mylesova mama sa nakoniec rozhodla im kúpiť na ,,Deň dvojčiat“ rovnaké kárované košele. Nebola si istá, kto presne ten chlapec je, a preto nevedela kontaktovať jeho rodičov, aby sa porozprávali o ich rovnakých šatách na „Deň dvojčiat“. Po všetkej námahe Britney nechcela nič iné, len fotku Mylesa a jeho kamaráta-dvojčaťa.

Chcela, aby sa jej hľadanie zhodných outfitov vyplatilo. Veď ktorá matka, by nechcel fotku svojho syna s jeho kamarátom a k tomu ešte aj dvojčaťom? Britney požiadala učiteľku, aby odfotila jej syna a jeho dvojča.

Myles, ktorý nosí kochleárny implantát, im neustále rozpráva príbehy o tom, ako sa on a jeho priateľ skutočne veľmi podobajú, takže bola nadšená a zároveň ju zaujímalo, či má rovnaký názor ako jej syn.

Keď jej učiteľka poslala ich fotografiu, Britney bola šokovaná!
„Samozrejme, dve veľmi odlišné deti, ale Myles to nevidel. Nebol by svet krajším miestom, keby sme sa naň všetci mohli pozerať očami páru päťročných detí?“

FACEBOOK/BRITNEY TANKERSLEY

Napokon sa rozplakala. „V podstate som plakala, pretože to bolo také sladké. Samozrejme viem, že sa na seba vôbec nepodobajú. Ale Myles to nevidel. Bola to tá najsladšia vec na celom svete.“

Britney zdieľala fotografiu na svojom účte na Facebooku a napísala úprimnú správu o tom, čo cítila, keď videla fotku. Prekvapivo sa fotografia stala virálnou a už bola zdieľaná 271 000-krát, s 511 000 „páči sa mi“ a 51 000 komentármi.ä

Priateľstvo nepozná farby. Myles a Tanner sú skutočne najlepší priatelia a žijú len pár minút od seba. Od ,,Dňa dvojčiat“ teraz ich rodiny pravidelne trávia čas spolu, aby sa títo dvaja malí chlapci mohli spolu stretávať a utužovať priateľstvo aj mimo škôlky.

Dúfame, že priateľstvo Mylesa a Tannera bude pokračovať a prekvitať ešte viac, keď budú starší.

Zdroj

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Chlapec povedal mame, že má v škôlke dvojča. Keď ho zbadali, tak bola dojatá. Dôvod bol jednoduchý”