Jej 80-ročná teta vďaka nej omladla o 30 rokov. Žiadna mágia, iba dobrý make up.

Vizážistka sa rozhodla potešiť svoju 80-ročnú tetu a pomocou makeup jej ubrať takmer 30 rokov. Julia Stronach, vizážistka zo škótskeho mesta Aberdeen, celú kariéru vytvára naturálne looky dievčat, vďaka čomu získala aj status profesionálky.

V 2019 oslávila jej teta 80 rokov a prišla k nej s prosbou aby jej vrátila mladosť. Ona túto prosbu vyslyšala, ale svoje dielo ukázala svetu až v roku 2021.

Pokožka a jej štruktúra je u každej osoby výnimočná, čomu Julia prispôsobuje aj výber kozmetiky, no má niekoľko trikov, ktoré aplikuje u všetkých. Teta nebola výnimkou. Vizážistka tvrdí, že vizuálne omladenie je ľahšie, než naopak pridanie na veku.

Vizážistka aplikovala tete tenkú vrstvu podkladového make upu, a tonikum rozotrela okrem tváre aj na krk, čo vytvorilo ilúziu mladosti. Následne aplikovala na očné viečka matný tieň a linku. Pridala pár trsov mihalníc, a ďalej sa sústredila na obočie a pery – tieto časti dokážu vyčariť najväčší omladujúci efekt. Julia urobila tete husté a prirodzené obočie.

Trochu púdru, bronzeru a 80 – ročná žena sa zmenila na nepoznanie. Julia nechcela tetu úplne zmeniť, iba podkreslila jej jasné črty tváre a potlačila nedokonalosti. Pozrite si porovnanie pred a po:

Zdroj: webniusy.pl

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Jej 80-ročná teta vďaka nej omladla o 30 rokov. Žiadna mágia, iba dobrý make up.”