Lesníci boli ohromení. Takýto pohľad uprostred lesa by prekvapil každého

Nedávno sa lesníci rozhodli podeliť o šokujúci objav. To, čo našli v lese, malo na internete obrovský ohlas. Musíte uznať, že je to veľmi nezvyčajný pohľad!

„Keď si myslíte, že vás v lese už nič neprekvapí,“ píše sa v popise pod fotografiou.

Šokujúci pohľad

Ľudia bezmyšlienkovite nechávajú v lese veľa vecí. Najčastejšie sú to odpadky, ale aj nábytok a podobne. Tentoraz to bola sušička na bielizeň… so sušiacim sa oblečením.

„Najnovší trend – vetranie oblečenia s vôňou lesa,“ píšu zamestnanci Štátnych lesov pod fotografiou.

Vedľa fotografie sa objavil hashtag #sušenievlese

Vyhadzovanie odpadkov do lesa môže skončiť skutočnou tragédiou.

Lesníci varujú ľudí, aby prehodnotili svoje správanie a dvakrát si rozmysleli, než sa rozhodnú zanechať nechcenú stopu uprostred krásnej prírody.

„Divoké skládky odpadu sú nebezpečné, pretože môžu byť zdrojom ťažkých kovov, ktoré kontaminujú pôdu a podzemné a povrchové vody.

Príčinou požiaru môže byť aj rozkladajúci sa odpad, pretože pri rozklade vznikajú plyny, ktoré môžu viesť k samovznieteniu. Do ovzdušia sa uvoľňujú aj škodlivé látky. Podporujú rast baktérií a nebezpečných húb.“ – upozorňujú lesníci.

Podeľte sa o tieto dôležité informácie s ostatnými!

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Lesníci boli ohromení. Takýto pohľad uprostred lesa by prekvapil každého”