Matka nemá žiadne úspory, pretože ročne minie 40 000 eur na rozmaznávanie svojich dcér

Matka dvoch detí namiesto šetrenia nič nepočíta a míňa peniaze na svoje deti. Kupuje im značkové oblečenie a darčeky na Vianoce a narodeniny v hodnote viac ako 2 000 eur.

Laura McNaughtonová zo škótskeho Fife tvrdí, že nemá žiadne úspory, pretože ich všetky míňa na deti, ktoré miluje. Na obe deti minie 40 000 eur ročne. Svojim milovaným dcéram Darci a Merci nedovolí nosiť dvakrát to isté oblečenie. Oblečenie navyše šijú návrhári alebo sa kupuje v najdrahších obchodoch.

Laura dáva svojej najstaršej dcére Darci, ktorá má 12 rokov, denné vreckové 20 eur a účet za telefón 100 eur mesačne. Mnohí ľudia kritizujú tento nezodpovedný spôsob šetrenia na budúcnosť, ale ona hovorí, že nikdy nezabúda platiť účty za komunálne služby a iné účty a stanovila si limity na výdavky na karte, aby jej vždy zostala určitá suma peňazí. Rodina nikdy nepočíta peniaze, ktoré minie na jedlo, a dobre sa stravuje. Laura však takmer nikdy nemá hotovosť – všetko míňa na deti.

Osamelá mamička hovorí, ako míňa tisíce eur len na darčeky a na dobroty počas celého roka. Laura sa ani nepozerá na ceny vecí, ktoré kupuje. Za mesiac si napríklad kúpila opasok Gucci za 250 eur a ďalšie oblečenie v hodnote 300 eur.

A hoci dievčatá z oblečenia rýchlo vyrastú, najmä tá malá, stále kupuje napríklad svetre z Ruska za 150 eur, ako aj kožušinové odevy a doplnky z iných zahraničných krajín. Napriek tomu, že Merci má len 18 mesiacov, má šatník, ktorý by jej mohli závidieť aj 20-násobne staršie ženy.

Laura sa v súvislosti so svojimi výdavkami cíti úplne normálne a tvrdí, že aspoň neutráca peniaze za alkohol a cigarety. Tvrdí, že táto investícia sa jej možno raz vráti a jej cieľom je urobiť zo svojich dcér známe tváre na sociálnych sieťach.

Dvanásťročná Darci má veľa zobrazení v aplikácii TikTok, zatiaľ čo Merci má na Instagrame viac ako 15 000 sledovateľov a rôzne spoločnosti jej už poslali oblečenie zadarmo, aby ho propagovala na svojom účte.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Matka nemá žiadne úspory, pretože ročne minie 40 000 eur na rozmaznávanie svojich dcér”