Modelka stratila kontrolu nad svojimi lícami a nevie prestať. Zdieľala fotografie, ako vyzerala predtým

Táto žena z Ukrajiny tvrdí, že má najväčšie líca na svete a podstúpila nespočetné množstvo injekcií.30-ročná Anastasia Pokreshchuk z Kyjeva dostala svoje prvé výplne pier vo veku 26 rokov a odvtedy si ich neprestala vpichovať do tváre. Dnes na rôzne výplne tváre minula približne 2 000 dolárov a neplánuje s tým prestať.


Posadnutá injekciami Anastasia povedala: „Možno si myslíte, že sú už príliš veľké, ale ja si stále myslím, že sú príliš malé, takže ich chcem ešte zväčšiť.“ Zväčšovanie líc je totiž len časťou zákrokov na tvári, ktoré ženy milujú. Podstúpila aj zväčšenie pier a korekciu čeľuste a brady

Nezvyčajný tvar jej tváre jej pomohol prilákať tisíce fanúšikov na Instagrame.

Dnes sa na tejto platforme môže pochváliť armádou 232 000 sledovateľov, ktorých často poteší selfie a videami. Dostáva však aj negatívne a naozaj nepríjemné komentáre a osobné správy. Anastasia však tvrdí, že sa voči takémuto spamu „zatvrdila“ a naučila sa všetku negativitu ignorovať.

Hovorí, že sa pre takúto zmenu rozhodla len preto, že kedysi nebola ničím výnimočná a cítila sa ako šedá myška, ktorá nepriťahuje pozornosť chlapov. Nikdy sa jej tiež nepáčil veľký nos na tvári. Keď sa zväčšia pery a líca, samotný nos vyzerá lepšie.


Dnes dievča samo študuje aj kozmetiku a nebojí sa robiť takéto drastické zmeny na svojej tvári, pretože sa vždy radí s najlepšími odborníkmi v tejto oblasti.

Ako Anastasija vyzerala predtým:

Pred a po injekciách

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Modelka stratila kontrolu nad svojimi lícami a nevie prestať. Zdieľala fotografie, ako vyzerala predtým”