Na toto miesto a už nikdy nevráti! Žena sa podelila o humorný zážitok z kaderníctva!

Žena si získala virálnu pozornosť po tom, čo sa podelila o katastrofálny zážitok z výbuchu v butiku, ktorý nikdy predtým nenavštívila. Na  TikTok ukázala divoké výsledky svojho stretnutia , čím premenila nehodu na vtipný a široko zdieľaný klip. A čerešničkou na torte sú veselé komentáre.

Komička z Chicaga Maggie Hughes DePalo sa ocitla v dosť nepríjemnej situácii po tom, čo bola mimoriadne sklamaná zo svojho účesu po stretnutí na mieste, kde nikdy predtým nebola. Obrátila sa na sociálne siete, aby sa podelila o svoje skúsenosti  na TikTok.

„Minulý piatok som sa ocitla vo veľmi nešťastnej situácii,“ začala . „Išla som do butiku, a chcela som fúkanú. Nikdy predtým som v tomto butiku nebola, takže som vlastne ani nepoznala ich fungovanie.“  Po privítaní v butiku si spomenula, ako ju „hodili“ do kresla, kde „viacerí ľudia zúrivo používali okrúhle kefy“ na jej vlasy.

„V jednom momente som mala hlavu dole, a niekto mi nasypal biely prášok do vlasov. “ vysvetlila. Okamžite bola sklamaná z výsledkov, bála sa však o tom prehovoriť a nakoniec odišla s extrémnym výbuchom na hlave. “Nebolo to presne to, čo som očakávala, ale príliš som sa bála opýtať sa na manažéra,” žartovala. Potom odhalila „dosť znepokojujúci“ účes.

@maggiehughesdepal Hard to ask for the manager when you're sporting the Ask for the Manager. #standupcomedy #comedian #funnyvideos ♬ original sound – maggiehughesdepalo

Na toto miesto a už nikdy nevráti! Žena sa podelila o humorný zážitok z kaderníctva!

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Na toto miesto a už nikdy nevráti! Žena sa podelila o humorný zážitok z kaderníctva!”