Najchlpatejšie dievča na svete vyrástlo. Ako 19-ročná stretla svoju životnú lásku a teraz si neustále holí tvár

Supatra „Natty“ Sasuphan z Thajska je svetoznáma svojím veľmi nezvyčajným vzhľadom.

Dievča sa narodilo so vzácnou genetickou mutáciou nazývanou hypertrichóza alebo „vlkodlačí syndróm“. Toto ochorenie spôsobuje veľmi vysoké ochlpenie na tele a tvári u mužov aj žien.

Hoci bola veľmi odlišná od svojich rovesníkov, všetci ju vždy milovali pre jej krásny a hravý spôsob. Na druhej strane sa Natty cítila výnimočná vďaka svojmu jedinečnému vzhľadu.

Napriek tomu bolo na svete len 50 dievčat s rovnakým syndrómom. Žila rovnakým životom ako ostatní jej rovesníci – milovala plávanie, tanec a zábavu s kamarátmi.

Nattyine fotografie sa prvýkrát ukázali svetu, keď mala 9 rokov, ale odvtedy uplynulo už desať rokov.

Dievča dospelo a zvláštnym spôsobom sa zmenilo, najmä keď stretlo svoju lásku. Teraz žije zdravý a šťastný život, ktorý teraz zdieľa so svojím milencom.

Hoci dievča raz vyskúšalo laserovú epiláciu, jej syndróm spôsobil, že jej chĺpky aj tak dorástli. Dnes si teda dievča holí ochlpenie na tvári a tele, aby vyzeralo pre svojho manžela krajšie.

Napriek životným ťažkostiam zostalo dievča vždy pozitívne a sebavedomo.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Najchlpatejšie dievča na svete vyrástlo. Ako 19-ročná stretla svoju životnú lásku a teraz si neustále holí tvár”