Otec sa narodil v Afrike a mama je z Vietnamu. Pozrite sa na ich narodené dieťa. Každý sa doňho zamiloval

Dieťa Nigérijčana a Vietnamky už potešilo všetkých používateľov internetu. Krása tohto dievčaťa je veľmi pôsobivá.

Mnohí ľudia nepochybujú, že z nej vyrastie krásna žena. Dievčatko zdedilo krásu po oboch rodičoch!

Neobvyklé dieťa

Lee Fong sa narodil vo Vietname. Svojho manžela spoznala na YouTube, pretože viedol populárny športový kanál, ktorého fanúšikom bol jej otec. Spočiatku si žena pekného CJ vôbec nevšímala.

Myslela si, že jeho kanál je nudný, a nechápala, prečo je z neho jej otec taký nadšený. Raz sa s ním stretla osobne, ani si nepamätala, že je to on, a… bezhlavo sa zamilovala.

Manželia sa zosobášili a odišli žiť do Nigérie. Rýchlo sa však rozhodli, že nakoniec chcú žiť vo Vietname. To však nebol najlepší nápad kvôli etnickej nevôli.

Vietnamci nie sú priateľskí k cudzincom, ale manželia sú šťastne zosobášení a nemajú v úmysle na to upozorňovať. Napriek ťažkostiam vyplývajúcim z etnických rozdielov sa milenci rozhodli mať dieťa.

„Ľudia nechápu, že na farbe pleti nezáleží. Dôležité je, kto je človek, aký je jeho vnútorný svet.“

Kedykoľvek sa manželia vyberú na prechádzku so svojím dievčatkom, okamžite upúta pozornosť všetkých.

Niet divu – muž aj žena sú veľmi príťažliví a ich dieťa zdedilo po rodičoch mimoriadnu krásu.

Čo si myslíte? Dajte nám vedieť v komentároch!

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Otec sa narodil v Afrike a mama je z Vietnamu. Pozrite sa na ich narodené dieťa. Každý sa doňho zamiloval”