Šéf mu nechcel zaplatiť za prácu. Zamestnanec okamžite sadol za BAGER a začal demolovať celú bytovku

Z času na čas sa internet dostanú videá, ktoré vzbudzujú extrémne emócie medzi používateľmi internetu.

Video s demoláciou novopostaveného domu, medzi také určite patrí. Prečo to vlastne tento muž urobil? Ako sa ukázalo, jeho šéf mu nezaplatil ! Straty predstavujú približne pol milióna eur.

Pomsta robotníka

Za všetko mohol stavbyvedúci, ktorý po neobdržaní dlžnej platby za vykonanú prácu nezvládol emócie. Usúdil, že najlepší spôsob, ako sa pomstiť, bude jednoducho zničiť to, čo urobil, a nakoniec za to nedostane zaplatené.

Opakovane sa snažil presvedčiť zamestnávateľa, aby mu zaplatil. Slová však boli zbytočné, a tak prešiel na radikálnu možnosť

Zamestnanec vošiel do bagra a začal všetko demolovať. Podľa portálu stern.de boli poškodené aj garáže, v ktorých sa mohli nachádzať plynové nádrže. Areál budovy bolo preto potrebné uzavrieť, keďže hrozilo nebezpečenstvo výbuchu.

Nie je ťažké si predstaviť, aké obrovské straty utrpeli.

Odhadujú sa na cca 500 tis. euro! Po zdemolovaní všetkého 47-ročný bagrista pokojne odišiel, sadol do auta a z miesta udalosti odišiel. Nakoniec sa však sám prihlásil na policajnej stanici. Hovoril o svojom pláne „pomsty“ a o jeho nezaplatených mzdách.

Zdieľajte tento šokujúci príbeh s ostatnými!

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Šéf mu nechcel zaplatiť za prácu. Zamestnanec okamžite sadol za BAGER a začal demolovať celú bytovku”