Sirup od mojej babky je 100x silnejší ako antibiotikum. Odstraňuje všetky infekcie a baktérie v tele!

Cítite sa neustále unavení a slabí? Možno často chytáte infekcie, aj keď teplota vonku neklesne pod 10 stupňov?

Je veľmi pravdepodobné, že vaše telo je infikované ťažko odstrániteľnými vírusmi a baktériami.

Navrhneme vám, ako môžete posilniť svoj imunitný systém. U lekára by ste pri takýchto ochoreniach pravdepodobne dostali recept na antibiotiká. Stojí to však za riziko neskorších črevných problémov a oslabenia organizmu?

Preto sú prírodné prostriedky najlepším spôsobom, ako byť zdravý, pretože nemajú prakticky žiadne vedľajšie účinky.

V prípade mnohých chorôb sa prírodné prostriedky ukazujú ako oveľa účinnejší spôsob, ako poraziť infekcie, než lieky na predpis alebo tie, ktoré sú dostupné vo väčšine supermarketov.

Ak chcete poraziť kašeľ, bolesť hrdla, astmu alebo iné ochorenia dýchacích ciest, tu je najlepší spôsob. Ingrediencie, ktoré potrebujete na výrobu lieku, určite nájdete vo svojej kuchyni.

Prírodný spôsob posilnenia imunitného systému

Čo budete potrebovať?
– Pol šálky prírodného medu
– Štvrtina pohára jablčného octu
– 6 strúčikov cesnaku
– Polovica pohára vody

Ako pripraviť liečivý odvar?

Cesnak ošúpte a nasekajte alebo prelisujte. Potom všetky prísady zmiešajte. Všetko nalejte do nádoby a odložte na noc. Ráno zmes preceďte a získaný sirup uložte na tmavom a chladnom mieste.

Ako používať?

Na zlepšenie imunity stačí užívať 5 kvapiek sirupu denne. Odporúča sa konzumovať ho v obdobiach, keď je vystavený mimoriadnym infekciám.
Pri rekonvalescencii po chorobe pite každé dve hodiny polievkovú lyžicu lieku, kým sa telo neposilní a nebude sa cítiť lepšie.

Prečo to funguje?

Včelí med
Je to silný antioxidant a obsahuje neuveriteľné množstvo vitamínov a minerálov. Okrem toho má protizápalové a antibakteriálne účinky. Prináša tiež úľavu pri prechladnutí, bolestiach hrdla a kašli.

Jablčný ocot

Má priaznivý účinok na celé telo. Rovnako ako med má antibakteriálne a antivírusové účinky. Posilňuje imunitný systém a pomáha v boji proti infekciám.

Cesnak

Pre svoje vlastnosti je známy už roky. Má silné antibakteriálne a antivírusové vlastnosti. Okrem toho stimuluje imunitný systém a rýchlo pomáha pri infekciách horných dýchacích ciest.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Sirup od mojej babky je 100x silnejší ako antibiotikum. Odstraňuje všetky infekcie a baktérie v tele!”