Stálo ju to celý majetok, aby sa stala „živou bábikou Barbie“. Ťažko uveriť, ako kedysi vyzerala

Tara Jayne McConachy si nevie predstaviť svoj život bez plastickej operácie. Svoj vzhľad neustále vylepšuje a nemá v úmysle s tým prestať. Už na ne minula celé bohatstvo a sama o sebe hovorí ako o „vylepšenej limitovanej edícii bábiky Barbie“.

Veľa ľudí sa pri pohľade na jej súčasné fotografie pýta, ako vlastne vyzerala pred všetkými zákrokmi? Odpoveď v podobe fotografie všetkým vyrazí dych. Používatelia internetu si v úžase pretierajú oči.

Živá bábika Barbie

Tara Jayne McConachy má vo svojom živote jednu veľkú vášeň – plastickú chirurgiu. Prestane niekedy zasahovať do svojho vzhľadu? Podarí sa jej v tom niečo zastaviť?

„Pokiaľ ide o plastické operácie, pre mňa neexistujú žiadne hranice,“ prezrádza žena.

Tara má teraz 33 rokov. Cez deň pracuje ako zdravotná sestra, ale plat jej nestačí na liečbu. Aby si zarobila peniaze, pózuje nahá na webových stránkach. Koľko doteraz minula na plastické operácie? Suma je závratná. Hovoríme o viac ako 200-tisíc dolároch, teda asi 850-tisíc zlotých.

Žena si nechala päťkrát operovať prsia a šesťkrát nos. Okrem toho si nechala urobiť botox a vložiť implantáty do zadku. Čo bude nasledovať.

„Farba očí, aby boli zelenšie, očné viečka, lifting obočia, pravdepodobne lícne implantáty, malý facelift a možno si odstránim aj niekoľko rebier, aby som mala väčší pás,“ zveruje sa Tara Jayne so svojimi plánmi.

Žena otvorene hovorí, že chce vyzerať umelo. Je to jej koníček.

„Ľudia majú rôzne záľuby. Jazdia na bicykloch, hrajú basketbal, pozerajú filmy… Robia veci, ktoré majú radi, a ja mám rada plastické operácie,“ hovorí celebrita pre „The Culture Zone“ na YouTube.

Len sa pozrite na túto fotografiu – takto vyzerala kedysi!

Čo si myslíte? Dajte nám vedieť v komentároch!

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Stálo ju to celý majetok, aby sa stala „živou bábikou Barbie“. Ťažko uveriť, ako kedysi vyzerala”