Toto je tajomstvo, ktoré vám žiadny lekár neprezradí. Zbavte sa nádchy za 25 sekúnd!

Katar a chrípka nás sprevádzajú po celý rok, ale najviac nás zasahujú práve v tomto období. Bez ohľadu na to, ako veľmi sa snažíte, raz za čas sa prechladnutiu nevyhnete.

Vírusy využijú akúkoľvek slabosť v tele a nemilosrdne zaútočia. Aj keď príznaky chrípky môžete zmierniť liekmi alebo domácimi prostriedkami, ako sa hovorí, liečené prechladnutie trvá sedem dní a neliečené týždeň.

Medzitým existujú dva jednoduché spôsoby, ako si uvoľniť nos len za 25 sekúnd!

Video kanála Prevention Magazine má už 16 miliónov pozretí a môžeme v ňom vidieť dva šikovné triky, ktoré uvoľnia nos a umožnia vám voľne dýchať bez liekov, inhalácií alebo kvapiek.

1. Tlak a akupunktúra

Prvý trik spočíva vo vytvorení tlaku, ktorý sám od seba uvoľní upchatý nos. Stačí na jednu sekundu pritlačiť špičku jazyka k podnebiu a potom tlak uvoľniť.

Ihneď po tomto úkone je potrebné priložiť prostredník na miesto na čele medzi obočím tiež na jednu sekundu a pustiť. Obe činnosti opakujte ďalších 20 sekúnd. Budete prekvapení, keď pocítite mimoriadnu úľavu.

2 – Zadržanie dychu

Druhá metóda je tiež triviálne jednoduchá. Zahŕňa oklamanie vášho mozgu. Ak vycíti, že máte nedostatok kyslíka, zavedie špeciálne sebazáchovné postupy. V okamihu opraví to, čo je pokazené, odblokovaním nosných komôr obnoví prísun kyslíka do vášho tela.

Stačí, ak zakloníte hlavu dozadu a prstami si stlačíte nos. Zadržte dych na tak dlho, ako dokážete.

V nasledujúcom videu si môžete pozrieť podrobne opísané kroky.

Nezabudnite zdieľať tento článok so svojimi priateľmi, budú vám zaň vďační.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Toto je tajomstvo, ktoré vám žiadny lekár neprezradí. Zbavte sa nádchy za 25 sekúnd!”