Vyberte si šaty – a tie napovedia niečo dôležité o vašej ženskosti. A je to pravda!

 

Existuje milión báječných šiat najrôznejších strihov, vzorov, materiálov a farieb, ale každá z nás má svoje ideálne šaty.

Všetko zodpovedá individualite ženy – niektoré sú zmyselné, iné viac zdržanlivé, bizarné, elegantné či jednoduché, píše portál Enterate De Algo.

Typ šiat zároveň prispôsobujeme udalosti alebo príležitosti, na ktorú si ich obliekame. Každá z nás má svoj vlastný štýl, ale väčšinou máme v šatníku dva či tri kúsky, ktoré sú obľúbené.

Vyberte si šaty a povieme vám, čo ste pravdepodobne o sebe nevedeli! Ste pripravené?

1. Rafinovaná a sofistikovaná.

Váš štýl vás odlišuje od ostatných, ste veľmi štýlová a ženská. Ste komplikovaná a rafinovaná. Viete, ako vyzerať atraktívne dokonca aj v športovom oblečení!

Často vás chvália za dobrý vkus a nechajú si od vás poradiť. Viete veľmi dobre, čo za to stojí, a všetko dosiahnete sami.

Vo vnútri ste silná žena, ktorá niekedy riskuje, že ostane sama. Nikdy nebudete ženou, ktorá toleruje všetko kvôli strachu, že ostane sama.

2. Čestná a pracovitá.

Prirodzene krásna a očarujúca, veríte v seba a svoje myšlienky. Vždy sa snažíte zostať čestnou a konáte podľa svojich skúseností a vedomostí.

Nemáte výnimočný štýl, nosíte len to, v čom sa cítite pohodlne. Vo vašom živote je ale zopár gentlemanov, ktorí sa snažia ukradnúť vám srdce!

3. Tajomná.

Máte tajomnú osobnosť, ktorá priláka každého človeka. Ste zaujímavá, dokážete ľudí fascinovať aj počas bežného rozhovoru. Nemáte rada rutinu, alebo keď vám niekto diktuje, čo máte robiť. Bavíte sa tom, že sa ostatní pokúšajú prečítať vás, alebo si myslia, že sa im podarilo.

Máte len zopár priateľov, ale títo priatelia sú skutoční. Váš intelekt je skutočným nálezom pre mnohé organizácie a firmy.

4. Jemná a ženská.

Toto krásne šaty charakterizujú vašu nevinnosť a láskavé srdce. Rady sa pozeráte na veci a svet z vlastného uhla. Jednou z vašich najlepších zručností je intuícia.

Ste veľmi lojálny človek s veľkým srdcom, ale veľmi málo ľudí dokáže oceniť tento dar.

Ste osoba poháňaná pocitmi a vždy počúvate to, čo vám vaše srdce hovorí. Niekedy však pochybujete o svojich schopnostiach a bojíte sa robiť chyby.

Nebojte sa hľadať pravú lásku, pretože určite nájdete niekoho, kto rozumie vašej skutočnej hodnote. Ste človek, ktorý miluje život.

5. Dokonalá žena.

Ste vášnivá osobnosť, krásna žena, dobrá matka, veľmi pozorná manželka a oddaná priateľka.

Ste vynikajúca kuchárka, ktorá sa vždy snaží urobiť všetko dokonale!

Ste žena s veľkou autoritou a všetci vás rešpektujú. Viete, ako komunikovať s ľuďmi. Ste veľmi odvážny človek a milujete svoju nezávislosť a slobodu.

Sedí na vás charakteristika?

 

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Vyberte si šaty – a tie napovedia niečo dôležité o vašej ženskosti. A je to pravda!”