Žena s hmotnosťou 272 kg zmenilo svoj život a schudlo 180 kg. Takto vyzerá dnes

Amber Rachdiová mala vždy problémy s kontrolou svojej hmotnosti. Od útleho veku vážila viac ako jej rovesníci, ale keď dovŕšila 24 rokov, dosiahla svoje dno. Amber dosiahla svoju enormnú hmotnosť po tom, čo sa dostala do začarovaného kruhu pocitu zlosti, pretože bola obézna, a pretože sa cítila zle a jedla.

Amber vážila 271 kilogramov a nakoniec sa už o seba nedokázala postarať. Bola odkázaná na elektrický vozík a z domu vychádzala len občas, aby si kúpila jedlo. Čoskoro sa presťahovala späť k rodičom, ktorí sa o ňu museli postarať.

Amber potrebovala špeciálnu starostlivosť, pretože udržiavanie základnej hygieny bolo pre jej príbuzných veľkým problémom. Dievča uviazlo v silnom kruhu – bolo v hlbokej depresii a jej pocity spôsobovali, že jedla čoraz viac. Jej hmotnosť sa zvyšovala a cítila sa čoraz horšie.

Vedela, že musí urobiť zmenu, a tak sa s podporou svojho partnera Rudyho rozhodla obrátiť na televíznu šou, ktorá pomáha obéznym ľuďom schudnúť. tvorcovia televíznej šou dávajú ľuďom šancu schudnúť pomocou operácie na zmenšenie žalúdka, ale dovtedy musia ukázať, že môžu schudnúť prirodzene.

Takéto operácie samy o sebe nie sú odpoveďou na obezitu, pretože človek musí zmeniť svoj postoj k jedlu.

Dievča si dalo tú námahu, aby schudlo 10 kilogramov potrebných na dosiahnutie operácie. Amber si potom nechala zmenšiť žalúdok a jej život sa začal odznova. Do 7 mesiacov od zákroku Amber schudla 40 kilogramov a zvyšných 100 kilogramov zhodila o rok neskôr.

Úbytok hmotnosti bol pre dievča, ktorému hrozila smrť, bezpochyby veľkou úľavou. S klesajúcou váhou však musela na sebe tvrdo pracovať, aby sa akceptovala s ovisnutou kožou. Jej cesta chudnutia sa ešte neskončila, pretože dievča naďalej chudlo. K dnešnému dňu schudla už 181 kilogramov.

Dnes už zďaleka nie je štíhla ako manekýnka, ale jej život je úplne iný ako predtým. Stravuje sa zdravo a cvičí. Amber sa naučila krásne skrývať svoje nedokonalosti a prebytočnú kožu, ale v budúcnosti sa pri správnej sume peňazí chystá podstúpiť všetky operácie na odstránenie kože, pretože teraz je to už len pozostatok minulosti.

Reklama
Teraz Amber vyžaruje sebavedomie. Rada sa fotí a jej zmeny obdivujú tisíce ľudí, ktorí ju sledujú na sociálnych sieťach. Toto dievča sa stalo žiarivým príkladom toho, že obrovská nadváha nie je rozsudok smrti.

Teraz sa dievča ani zďaleka nepodobá na svoju predchádzajúcu verziu. Je sexy, charizmatická a skutočne veľmi krásna. Hoci bude musieť na sebe naďalej pracovať, Amber je živým dôkazom toho, že nič nie je nemožné.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Žena s hmotnosťou 272 kg zmenilo svoj život a schudlo 180 kg. Takto vyzerá dnes”