Deti ležali nehybne na zemi. Keď polícia vo vrtuľníku zistila dôvod, okamžite zareagovala. Mali na to ale dobrý dôvod

Ako už všetci dobre vieme, deti sú plné energie a nápadov. Keď sme boli malí, často sme prichádzali s hlúpymi nápadmi, ktoré sa nám zdali zábavné a kreatívne, ako napríklad maľovanie stien fixkou alebo perom. Našich rodičov však naša „práca“ až tak nepobavila.

Deti zo Surrey (Veľká Británia) mali o niečo väčšiu snahu ukázať svoju kreativitu.

Počas hľadania veľkonočných vajíčok v rámci charitatívneho podujatia, ktorého cieľom bolo získať peniaze pre chlapca trpiaceho leukémiou, deti zrazu počuli vrtuľník. Keď zdvihli oči, zistili, že je to policajný vrtuľník.

Polícia prenasledovala dvoch podozrivých lupičov. A pretože si deti zapamätali smer, ktorým sa podozriví muži uberali, a uhádli, že ide o nich – rýchlo podnikli kroky, aby policajtov naviedli správnym smerom.

Prišli s geniálnym nápadom, ľahli si na zem a zo svojich tiel vytvorili šíp.

Polícia najprv nechápala, o čo im ide, ale čoskoro pochopila, že deti sa snažia ukázať smer, ktorým páchatelia odišli. Muži vo veku 27 a 28 rokov boli neskôr zatknutí pre podozrenie z vlámania.

Po celom incidente polícia poďakovala deťom za ich cennú pomoc.

Aké inteligentné deti. Zdieľajte tento článok, ak si myslíte, že to, čo urobili, bolo úžasné.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Deti ležali nehybne na zemi. Keď polícia vo vrtuľníku zistila dôvod, okamžite zareagovala. Mali na to ale dobrý dôvod”