Dievčatko sa narodilo s nádorom, ktorý bol trikrát väčší ako jej. Ale Boh ju zrejme nenechal zomrieť…

Na zázračný príbeh o prežití tohto dievčatka sa tak skoro nezabudne.

Keď jej rodičia videli ultrazvuk, museli čeliť zdanlivo smrteľnej diagnóze – ich dcéra sa narodila s dvojnásobne väčším nádorom chrbtice.

Pokroky v medicínskej technológii nemohli zmeniť vyhliadky bezmocného dieťaťa; zo 40 000 pôrodov, ako bol ten jej, by prežilo len jedno!

Boh však očividne pracoval a písal príbeh tohto sladkého dievčatka a dal jej nepredvídateľný šťastný koniec ešte predtým, ako začala žiť:

Už v maternici bdel nad Saylor počas 3 mesiacov predčasného pôrodu a následnej operácie, na ktorej sa podieľalo najmenej 25 špičkových lekárov, ktorí počas tých 6 hodín spojili všetky svoje schopnosti, len aby zabezpečili, že dievčatko neodíde z tohto sveta predčasne.

Aj vtedy nás prekvapila svojou vôľou žiť. Saylor sa ukázala ako silné dievčatko.

Dnes má Saylor takmer tri mesiace a doma sa jej darí dobre, bez vedľajších účinkov narodenia s nádorom chrbtice. Podľa lekárov má obrovské šťastie, že prežila.

Chvála Bohu alebo komukoľvek inému za to, ako nás stvoril, nosí a učí, že jeho cesty sú nad naše cesty. Saylor má pred sebou nádherný život. Pozrite sa…

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Dievčatko sa narodilo s nádorom, ktorý bol trikrát väčší ako jej. Ale Boh ju zrejme nenechal zomrieť…”