Jeden z najsilnejších mužov sveta a jeho drobná manželka – ĽUDIA im píšu NEGATÍVNE komentáre, kvôli ich výškovému rozdielu

Islandský silák Júlíus Björnsson je jedným z najmocnejších mužov na svete. Muž váži dvesto kilogramov a jeho výška dosahuje 205 centimetrov.

O športovca prejavili záujem tvorcovia seriálu Hra o tróny, kde si zahral úlohu Grigora Clegana „Hora“.

Tento muž, hoci je taký silný, nevyhral boj proti zlomyseľným používateľom webu, ktorí začali písať nevhodné komentáre kvôli jeho manželke Kelsey Hensonovej, alebo skôr kvôli rozdielnej postave medzi nimi.

Herec sa v septembri minulého roka oženil so svojou priateľkou, ktorá je v porovnaní s ním miniatúrna a štíhla. Je o 47 centimetrov nižšia ako jej manžel.

Ľudia písali, že vedľa svojho vyvoleného vyzerá ako kolibrík.


Niektorí hejteri tvrdili, že Islanďan sa s ňou nevie ani milovať. Ostatní sa sarkasticky pýtali, ako sa bozkávajú.


Bohužiaľ, pod spoločnými fotografiami Björnsona a jeho milovanej sa objavovali čoraz obscénnejšie a posmešné komentáre.


Športovec odpovedal, že všetci títo nenávistníci by sa mu neodvážili povedať takéto veci do očí. Len na internete sú všetci takí odvážni.


Kvôli negatívnym komentárom pár menej často pridáva svoje spoločné fotografie na svoje účty na sociálnych sieťach.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Jeden z najsilnejších mužov sveta a jeho drobná manželka – ĽUDIA im píšu NEGATÍVNE komentáre, kvôli ich výškovému rozdielu”