Keď na dverách svojho auta uvidíte mincu – ste vo veľkom nebezpečenstve!

Predtým, ako necháte auto na parkovisku pred domom alebo na inom verejne prístupnom mieste, skontrolujte všetky dvere.

Zlodeji prišli s novou metódou krádeže vozidla, do ktorej stačí investovať len jednu mincu. Sú čoraz chytrejšie, preto je veľmi dôležité byť na ne plne pripravený.

Trik so zlodejskými mincami

Povedzme, že idete domov z práce, pred opustením auta skontrolujte všetky dvere a všimnite si, či sa niekde v oblasti kľučky nenachádza minca, ako na obrázku nižšie. Momentálne minca nepredstavuje žiadne nebezpečenstvo, ale keď sa dostanete domov, všetko sa zmení.

Vďaka tejto rafinovanej metóde sa jedny dvere nezatvoria úplne, takzvané centrálne zamykanie prestane fungovať, takže únosca ich jednoducho bez problémov otvorí a ukradne auto, zatiaľ čo vy budete pokojne spať v posteli v domnení, že vaše auto je v bezpečí.

Nie každé auto je náchylné na tento trik, ale keď uvidíte mincu v kľučke dverí svojho vozidla, musíte byť ostražití. Naše auto „sledujú“ zlodeji

Tieto informácie vás môžu ochrániť pred krádežou, podeľte sa o ne so svojimi priateľmi.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Keď na dverách svojho auta uvidíte mincu – ste vo veľkom nebezpečenstve!”