Keď uvidel ultrazvuk svojej ženy, takmer omdlel. Takáto vec sa stane raz za 15 miliónov!

tehotenstvo

Každé narodenie je zázrak prírody. Niektoré však môžu byť skutočne nevídané.

Tak ako v prípade manželov Bethani a Tima Webbovcov z Hythe, ktorých tehotenstvo bolo niečo, čo sa stáva naozaj zriedkavo.

Bethani a Tim sa zoznámili v roku 2013. Po dvoch rokoch známosti sa vzali. O tri mesiace neskôr už bola Bethani tehotná. Spoločne išli na rutinné ultrazvukové vyšetrenie.

Keď sestrička uvidela ultrazvukový obraz, nedokázala skryť svoj údiv. V Bethaninom bruchu boli štyri jednovaječné dievčatá! Šanca na takéto tehotenstvo je 1 z 15 miliónov. Bethani porodila dievčatá v 33. týždni cisárskym rezom.

Bethani a Tim im dali mená Abigail, Grace, Emily a McKayla. Nikto z rodiny nemal v minulosti viacpočetné tehotenstvo.

Dievčatá spotrebujú 48 plienok denne. Starostlivosť o štvorčatá je pre mladých rodičov pomerne náročná. Okrem toho sú všetky rovnaké, takže ich musia označiť, aby ich bolo možné rozlíšiť.

Sú skutočne jedinečné. Rýchlo rastú a zdravo sa vyvíjajú. Hoci rodičia majú veľa práce, Bethani a Tim sa o nich radi starajú. V tejto rodine nikdy nie je núdza o lásku.

zdroj:takprosto

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Keď uvidel ultrazvuk svojej ženy, takmer omdlel. Takáto vec sa stane raz za 15 miliónov!”