Malé dievčatko dostalo kvôli znamienku prezývku Gorila. Takto ale vyzerá dnes

7. marca 2019 sa stalo niečo, čo tamojších obyvateľovprekvapilo. Narodilo sa tam dievčatko v maske Batmana, no veľa ľuďom pripomínalo gorilu..

Po nejakom čase sa matka rozhodla ísť s Lunou Fennerovou na kliniku v Rusku, kde by odborníci niečo napravili.

Dnes dieťa vyzerá úplne inak. Používatelia internetu si od úžasu pretierajú oči. Túto zmenu nemôžete ignorovať!

Dievča v maske Batmana

Každú chvíľu sa narodia deti, ktoré všetkých ohromia svojou jedinečnosťou. Presne to sa stalo aj tentoraz. Lekári nemohli uveriť tomu, čo videli.

Netušili, či je dievča choré. Mali podozrenie na rakovinu. Čoskoro sa však ukázalo, že výnimočný vzhľad nemá nič spoločné so stratou zdravia.

Luna sa v okamihu stala slávnou. Jej matka sa rozhodla založiť si účet na Instagrame, kde nájdeme množstvo jej fotografií.

Celkovo ju sleduje až 365 000 ľudí! Fanúšikovia ju nazývali „dieťa v maske Batmana“. Okrem slov vyjadrujúcich obdiv sa, samozrejme, objavili aj menej lichotivé poznámky na adresu dieťaťa – dievča bolo nazvané príšerou.

Na tvári dieťaťa môžeme pozorovať vrodený malanocytárny névus, čo je vypuklá alebo plochá lézia na koži, zvyčajne žltej alebo hnedej farby, ktorá sa objavuje na tvári aj končatinách.

V istom okamihu sa Lunina mama rozhodla, že bude najlepšie, ak sa dievčatku lézia odstráni. Zistila, že je to možné pomocou 100 laserových sedení na klinike v Rusku. Odborníci jej povedali, že celý postup bude trvať 18 mesiacov. Matka súhlasila.

Dnes je dievča na nepoznanie! Je to jednoducho neuveriteľné!

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Malé dievčatko dostalo kvôli znamienku prezývku Gorila. Takto ale vyzerá dnes”