Manžel vyhodil manželku z domu, aby žil s MILENKOU. Manželka si pre neho pripravila úžasnú pomstu

Pre zradenú osobu je prirodzené, že sa v nej hromadí smútok a sklamanie z partnera a často aj túžba po pomste. Tento príbeh bude o dlhoročnom manželskom páre – strávili spolu 37 rokov.

Zdalo sa, že Jake a Edith sú ľudia, ktorí sa navzájom rešpektujú. Ukázalo sa však, že to nie je celkom pravda. Edita nemohla uveriť tomu, čo sa v jej živote stalo. Jake ju opustil kvôli mladšej sekretárke.

Akoby to nestačilo, zašiel tak ďaleko, že vyhodil svoju ženu z domu. Dôvod bol jednoduchý – miesto jeho manželky mal zaujať jeho milenka.

Prvý deň jeho žena balila, druhý deň si na pomoc pri sťahovaní priviedla tím ľudí a tretí deň relaxovala pri krevetách, kaviári a víne. Keď dojedla, napadla ju myšlienka….

Nedojedené krevety obalené kaviárom vtlačila… do záclonky domu, z ktorého sa musela po toľkých desaťročiach vysťahovať. Po návrate domov mal Jake v hlave jedinú myšlienku: zbavil sa manželky a konečne mohol byť so svojou milenkou!

Niekoľko dní bolo všetko tak, ako si vysníval. Ale po chvíli v dome niečo očividne zapáchalo. Jake a jeho milenka sa snažili zistiť, čo by mohlo byť príčinou zápachu – ale bezvýsledne. Nakoniec sa rozhodli, že takto sa žiť nedá, a z domu sa odsťahovali.

Rozhodli sa presťahovať niekam inam a dom jednoducho predať. Nebolo to však také jednoduché, ako sa na prvý pohľad zdalo. Potenciálni noví majitelia bytu doslova vycítili, že s ním niečo nie je v poriadku.

Správa o tom, že byt nikto nechce kúpiť, sa rozniesla po všetkých realitných kanceláriách a nikto sa ho nechcel pokúsiť predať. Jake nemal toľko peňazí, aby si mohol kúpiť nový byt. Spolu so svojou milenkou sa rozhodli, že si zoberú pôžičku v banke.

Raz Edith zavolala svojmu manželovi a spýtala sa ho, ako sa mu darí v jeho „novom živote“. Priznal sa jej, že sa snaží dom predať a že sa mu to nedarí kvôli nepríjemnému zápachu, ktorý všetci v dome cítili, aj keď len na chvíľu.

Edita okamžite prišla s návrhom, že za 10 % hodnoty by mohla dom odkúpiť a rada by to urobila, pretože cíti, že tu je jej miesto na Zemi. Jake bez váhania súhlasil. V ten istý deň doručili žene kúpnu zmluvu na dom spolu s rozvodovými papiermi.

O niekoľko dní neskôr stál Jake pri východe zo svojho starého domu a s radosťou videl, ako tím balí všetok jeho nábytok. Okrem nábytku vzali aj záclonové tyče….

Zdieľajte tento vtipný príbeh, ak aj vám vyčaril široký úsmev na tvári!!! ?

foto Kemberly Groue

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Manžel vyhodil manželku z domu, aby žil s MILENKOU. Manželka si pre neho pripravila úžasnú pomstu”