Mince vložte do UMÝVADLA. Tento šikovný trik nepozná SKORO NIKTO

Cestovanie je súčasťou nášho života. Niektorí z nás to milujú, iní to vyslovene nenávidia, ale často sa musíme dostať z bodu A do bodu B.

Aj keď si prenajmeme krásny byt alebo strávime niekoľko dní v malom hoteli, na niekoľko nasledujúcich dní budeme nazývať určité miesto domovom. Niekedy možno budeme potrebovať napustiť drez vodou, ale ako drez bez zátky upchať?

Cestovanie na dovolenku

Na cestách sa určite nechcete starať o každodenné povinnosti, ako je pranie alebo žehlenie oblečenia. Čo však robiť, ak si zašpiníte košeľu, v ktorej máte vystúpiť na obchodnom stretnutí?

V niektorých hoteloch alebo bytoch môžete nájsť práčku, no nie vždy to býva zvykom

V takýchto situáciách vám zostáva umývanie rúk. Ale ak nie je k dispozícii umývadlo a niekde chýba zátka z vane alebo umývadla, ako naplníte umývadlo vodou?

Ako zapchať umývadlo bez zátky, keď chcete namočiť akúkoľvek bielizeň? Ľahko si vystačíte s niekoľkými mincami a sáčikom alebo taškou.

Ako zapchať drez bez zátky?

Umiestnite sáčok do umývadla a položte naňho mince. Potom podržte vrecko a pomaly začnite napúšťať vodu do misky. Ak máte veľké plastové vrecko, je dobré ho zavesiť za okraj drezu, aby mince pri umývaní nespadli do odtoku. Samozrejme, namiesto mincí môžete použiť väčší plochý predmet.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Mince vložte do UMÝVADLA. Tento šikovný trik nepozná SKORO NIKTO”