Na pláži sa objavil kočík s dieťaťom. VO VNÚTRI BOLA SPRÁVA, ktorej nechcel nikto veriť

Plážoví turisti v Kolobrzegu boli šokovaní, keď objavili kočík s dieťaťom bez dozoru. Situácia sa rýchlo stala dôvodom na znepokojenie, keď sa ukázalo, že matka dieťa opustila a odišla, pričom zanechala záhadný odkaz. Jeho obsah bol mimoriadne znepokojujúci a rozzúril nielen chodcov, ale aj celé Poľsko.

Šokujúca situácia 

Ponechanie dieťaťa bez dozoru na pláži je neprijateľné a svedčí o nedostatočnej zodpovednosti matky. V takýchto situáciách je dôležité konať rýchlo a privolať pomoc, ako to urobili návštevníci pláže v Kołobrzegu.

Ukázalo sa, že matka batoľaťa bola vo vedľajšej kaviarni a nechala dieťa bez dozoru. Matka nevidela nič zlé na tom, že dieťa nechala, pretože sa domnievala, že z reštaurácie má dobrý výhľad. Nanešťastie nezohľadnila skutočnosť, že kočík bol ponechaný blízko brehu v čase, keď boli vysoké vlny a silný vietor.

Obzvlášť ju pobúril obsah lístka, ktorý jej zanechala matka a ktorý akoby ospravedlňoval jej konanie.

Prosím, nepribližujte sa, dieťa spí, stálo na lístku, ktorý zanechala matka dieťaťa (fakt).

Najhoršie bolo, že keď policajti predložili lístok a odišli z miesta činu, žena opäť nechala dieťa bez dozoru. Táto nezodpovedná situácia vyvolala pobúrenie v celej krajine.

Vyslaná hliadka zistila, že kočík skutočne stojí pri mori na okraji pláže. Zistilo sa, že matka dieťaťa bola v neďalekej kaviarni a pila kávu.

Pani sa správala pokojne a verila, že sa nič nestalo. Prípad veľmi bagatelizovala,“ povedal Arkadiusz Kowalski, vedúci oddelenia prevencie policajného riaditeľstva v Kołobrzegu (Rádio Štetín).

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Na pláži sa objavil kočík s dieťaťom. VO VNÚTRI BOLA SPRÁVA, ktorej nechcel nikto veriť”