Nevesta sa sťažovala na šaty, ktoré dostala a ktoré sa vôbec nepodobajú šatám na fotografii. Jej sťažnosť vyvolala na internete skutočnú búrku

Ako môže potvrdiť každá vydatá žena, plánovanie svadby je veľmi náročný a stresujúci proces. Samozrejme, ak nemáte osobného svadobného plánovača a skupinu asistentov.

Nehovoriac o tom, že svadbu plánujete v čase, keď sa vo vašej krajine volí nová vláda a svet sužuje pandémia. Budúca nevesta Aubrey Deuxová nemala najlepšiu náladu, keď si musela objednať svoje vysnívané šaty online.

Keby bola iná doba, určite by si vyskúšala rôzne šaty v špecializovanom obchode, ale situácia je teraz zložitá a nedalo sa nič robiť. Našla si šaty, ktoré sa jej páčili, a rozhodla sa zariskovať.

Keď dievča dostalo balík, jej nadšenie rýchlo vyprchalo. S pomocou svojho budúceho manžela si šaty okamžite vyskúšala a bola šokovaná tým, ako veľmi sa líšili od tých, ktoré si objednala.

Nadšená nevesta si šaty odfotila a okamžite poslala e-mail do obchodu, aby jej vrátili peniaze.

Na druhý deň dostala odpoveď, ktorá ju vyviedla z miery. „Šaty ste si obliekli naopak. Prosím, oblečte si ich správne,“ napísali zamestnanci obchodu o omyle dievčaťa.

Aubrey si vtedy uvedomila, ako sa cíti trápne, a rozhodla sa o svojej kurióznej situácii napísať priateľom na Facebooku. „Kto vedel, že svadobné šaty sa posielajú naopak? Tie šaty sú v skutočnosti veľmi krásne! Niekedy, bez ohľadu na to, akí sme vzdelaní, možno aj tak nemáme dostatok zdravého rozumu na to, aby sme si šaty obliekli správne,“ zavtipkovalo dievča.

Jej príspevok sa okamžite stal virálnym, ale Aubrey sa za to, čo sa stalo, nehanbí a namiesto toho ponúka, že si z toho urobí srandu každý, kto chce.

Jej list do obchodu bol veľmi nahnevaný, takže to najmenej, čo mohla budúca nevesta urobiť, bolo priznať si chybu a zasmiať sa na sebe. Po mnohých komentároch sa rozhodla pridať k príspevku niečo viac a vysvetliť prečo.

Ukázalo sa, že dievča pracuje ako zdravotná sestra a v ten deň bola v nemocnici po dlhej zmene, jej deti mali dôležité vysvedčenia a ona aj jej budúci manžel sa ponáhľali medzi dvoma zamestnaniami.

Americkým prezidentským voľbám navyše pridal ďalší stres a strach z objednania takejto veci cez internet odo dňa objednávky nenechal Aubrey pokojnou. Keďže všetko dobre dopadlo, vydýchla si a túto kuriozitu považuje za zábavnú spomienku, ktorá jej zostane na celý život.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Nevesta sa sťažovala na šaty, ktoré dostala a ktoré sa vôbec nepodobajú šatám na fotografii. Jej sťažnosť vyvolala na internete skutočnú búrku”