Plus size influencerka bráni svoje telo po tom, čo ju zahanbili susedia

Virálne video na TikToku vyvolalo diskusiu o pozitívnom vnímaní tela, spochybnilo spoločenské normy krásy a zdôraznilo dôležitosť prijatia tela, v ktorom žijete.

V populárnom videu vystupuje Gillian, sebavedomá plus-size žena, ktorá sa odvážne vyjadruje a oslavuje svoju jedinečnú identitu, najmä pokiaľ ide o výber módy.

„Som tučná a v bazéne si nosím, čo chcem.

Je mi jedno, či sa moji susedia cítia nepríjemne,“ – povedala prostredníctvom denníka Scottish Sun. Názov jej videa znel: „To, čo nosím v bazéne, je pre môjho suseda nepríjemné“.

Gillian (@spanxbeluga) vo videu ukazuje svoj nekompromisný prístup k móde. Pri bazéne zhodí svoje žiarivo oranžové letné šaty, aby predviedla bledomodré bikiny.

Pokračovanie článku pod videom

@spanxbeluga Wear what you want because and let others let you live rent free in there minds. Swimsuit is from @Alpine Butterfly shoes from @Torrid sunglasses from @Amazon #ifykyk #fyp #plussizecommunity #bodypositivity #fatcommunity #plussizetiktok #plussizefashion #plussizeedition #whatiwear ♬ I’m Good (Blue) – Cupido

Hoci je Gillian často kritizovaná za svoj výber oblečenia, povedala, že chce dokázať, že každý si zaslúži slobodu vyjadriť sa prostredníctvom módy bez toho, aby ho ostatní odsudzovali.

Jeden z ľudí komentujúcich video napísal, že v jej postoji je to najlepšie, čo je dôkazom toho, že skromnosť je v dnešnej dobe vymierajúca vlastnosť. Gillian tejto osobe vtipne odpovedala, že skromnosť „mala už dávno zomrieť“.

Medzi komentármi pod Gillianiným videom nechýbajú ani tie pozitívne. Mnohí ľudia chválili a vyjadrovali obdiv jej sebavedomiu. Niektorí dokonca napísali, že komentáre jej suseda o módnych voľbách plus-size influencerky môžu prameniť zo… závisti.

Gillian v súvislosti s celou situáciou zdôrazňuje, že jej cieľom nie je, aby sa ľudia cítili nepríjemne, ale jednoducho to, že by mala mať možnosť nosiť čokoľvek, vďaka čomu sa cíti šťastná a sebavedomá.

„Mojím cieľom nie je, aby sa ľudia cítili nepríjemne. Ľudia sa cítia nepríjemne, pretože ja nosím to, čo chcem, a som väčšia osoba,“ povedala v rozhovore pre škótsky denník Scottish Sun.

„Nie, je to moja vec. Nebudem sa zakrývať. Nebudem sa jednoducho zakrývať pre nikoho. Toto nie som ja. Nebudem sa cítiť zle kvôli tomu, ako vyzerám.“ – Dodala.

Gillian uviedla, že je jednoducho spokojná s tým, kým je, a s tým, čo vidí v zrkadle, a povedala: „Cítim sa pohodlne vo svojej koži a nosím to, čo chcem. Oblečenie je forma vyjadrenia a ja chcem nosiť to, čo sa mi páči, a to aj robím. A spoločnosť mi nebude nič prikazovať.“

Čo si myslíte o Gillianinom videu a jej plus size body positivity? Dajte nám vedieť v komentároch!

zdroj https://pl.newsner.com/

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Plus size influencerka bráni svoje telo po tom, čo ju zahanbili susedia”