Po 19-tich rokoch sme sa rozviedli. Krátko na to som poslal svojej bývalej manželke list s jednou vecou…

Rozvody sa stávajú nevyhnutnosťou, keď sa vo vzťahu niečo pokazí a vzťah sa už nedá zachrániť. S touto ťažkou udalosťou sa musia vyrovnať nielen manželia, ale aj nevinní ľudia, napríklad ich deti. Jedna tínedžerka sa rozhodla podeliť o takýto príbeh na sociálnych sieťach.

Po 19 rokoch manželstva sa dozvedela nepríjemnú správu – rodičia sa rozhodli rozviesť.  Mladá žena nevedela, čo bolo príčinou rozpadu ich manželstva.

17-ročná Morgan Lynn zverejnila na Twitteri dve jednoduché fotografie toho, čo sa dialo medzi jej rodičmi pred dokončením rozvodu. Neukazujú hádky alebo neveru, ale milujúce manželstvo. Príbeh jej rodiny sa vďaka tomu dočkal veľkej publicity.

„Verím, že na týchto fotografiách vidíte skutočnú lásku.“ – Lynn povedala v jednom z rozhovorov.

„Moji úžasní rodičia sa dnes po mnohých rokoch manželstva rozviedli.“ – napísala Lynn na webovej stránke.

Ale tým to neskončilo… Po rozvode sa stalo niečo nečakané….

„Môj milovaný otec poslal mojej mame kvety a tieto má najradšej.“ – dodala. Súčasťou kytice bola vineta s vyznaním, ktoré chytá za srdce.

„Vždy budem tvoj,“ vyznal sa Jason svojej milovanej, ale vtedy už bývalej manželke.

„Počas manželstva sa stávalo, že mama mala zlé dni a otec jej posielal kvety, aby sa cítila lepšie… a po tomto incidente viem, že v tom bude pokračovať.“ – dodala Lynn.

Je to krásny príbeh, ktorý ukazuje, že napriek rôznym zmenám a zmätkom v živote zostanú vzťahy s ľuďmi, ktorí sú pre nás dôležití, vždy rovnaké. Koniec koncov, nie každý pocit musí vyhasnúť. Lynnovi rodičia sú toho najlepším príkladom.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Po 19-tich rokoch sme sa rozviedli. Krátko na to som poslal svojej bývalej manželke list s jednou vecou…”