Pred svojou smrťou dcérku dala do autosedačky a vyhodila z okna. MALA NA TO ALE DOBRÝ DÔVOD

V roku 2017 David Conover založil účet na zbierku pre pre smútiacu Kathy Hardyovú po tom, čo jej domov zasiahli plamene. 30. januára 2017 zomrela pri požiari, jej 21-ročná dcéra Shelby Carterová.

Plamene vtedy prežila jej takmer 2-týždňová vnučka a dcéra Shelby Keana. Nebyť jej matky, všetko by bolo inak.

Shelby Carter [left]; and her baby Keana [right]. │Source: facebook.com/shelby.carter.982

„Vďaka hrdinským činom jej dcéry (Kathy Hardyovej) bola zachránená jej 12-dňová vnučka.“

Zosnulá matka bola v dome so svojím dieťaťom, keď si uvedomila, že niet úniku. Snažila sa zachrániť 2-týždňové dieťa a tak ho umiestnila do autosedačky.

Bohužiaľ, v čase, keď sa hasičom podarilo dostať k matke, ona už bola mŕtva po vdýchnutí dymu, ako neskôr potvrdila pitva.

Po príchode na miesto našli hasiči bábätko na zemi pod kobercom. Šéf miestneho dobrovoľného hasičského zboru Ed Foglesonger povedal:

„Asi to bol materinský pud postarať sa o svoje deti.“

Foglesonger zdieľal, že on a jeho kolegovia si stále nie sú istí, prečo mladá matka nevyskočila za dcérou. Náčelník uviedol, že verí, že to, že dieťa prežilo, je zázrak.

Zdroj: news.amomama.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Pred svojou smrťou dcérku dala do autosedačky a vyhodila z okna. MALA NA TO ALE DOBRÝ DÔVOD”