Priateľ mi ukázal skrytú funkciu nákupného vozíka. Teraz ho používam zakaždým

Nakupovanie v supermarkete môže byť jednoduchšie. Stačí, ak budete naplno využívať nákupný vozík. Nedávno som zistil, že jedna z jeho súčastí je veľmi užitočná. Zvyčajne jej ani nevenujeme pozornosť.

Nákupný vozík uľahčuje nakupovanie

Nákupný vozík, ktorý je k dispozícii v každom väčšom obchode, príde pri nakupovaní vhod. Predovšetkým sa vďaka nemu vyhnete nepohodliu pri prenášaní výrobkov. Mnohí z nás do neho tiež hodia kabelku alebo dáždnik, ak prší a máme ho so sebou.

Málokto však vie, že tieto predmety sa dajú a mali by sa umiestniť inde. Aj ja som sa o tom dozvedela len nedávno. Kam presne by mali ísť? Vysvetlím neskôr v tomto článku.

Tajomná slučka v nákupnom vozíku

Nedávno som išiel s priateľom na trh. Potrebovali sme výrobky na pečenie torty na piknik. Zvyknutá na košíky som začala prechádzať nákupnými uličkami a zbierať výrobky, keď vtom môj priateľ zastavil s vozíkom.

Rýchlo som vložila tovar do vozíka, ale neuniklo mi, že kamarátka položila tašku na iné miesto, ako som očakávala. Rozhodla sa zavesiť ju na pútko v blízkosti rukoväte vozíka. Vysvetlila mi, že to tak robí už dlho a môže mať takto svoju batožinu neustále na očiach.

Čo iné vám uľahčí nakupovanie?

Mnohé nákupné vozíky majú okrem praktického pútka na tašku alebo dáždnik s dlhou rukoväťou aj malú poličku v spodnej časti, hneď vedľa kolies. Tento priestor je ideálny na umiestnenie nádob s vodou alebo inými nápojmi.

Nedôjde k ich kontaktu s krehkejším tovarom a zabráni sa ich poškodeniu.

Dobré plánovanie nákupu nám umožní plnohodnotne využiť produkty. Na našej webovej stránke nájdete nápady na varenie karfiolových listov. Pozrite si aj návod na prípravu paštéty zo zeleninového vývaru.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Priateľ mi ukázal skrytú funkciu nákupného vozíka. Teraz ho používam zakaždým”