Slobodná matka a jej štyri deti sa náhle ocitnú bez domova, ale vďaka spolupracovníkovi a cudzím ľuďom sa všetko zmení.

Strecha nad hlavou je jednou z najdôležitejších vecí pre prežitie človeka. Miesto, ktoré nazývate domovom, nie je len úkrytom pred chladom alebo dažďom. Je to miesto, kde sa človek môže cítiť pokojne, bezpečne a uvoľnene.

Jednu z najhorších nočných môr zo straty strechy nad hlavou preto tento rok zažila matka so 4 deťmi v náručí.

Kenia Madrigalová bola vysťahovaná zo svojho domu v Houstone po tom, čo prišla o prácu a kvôli pandémii si nemohla nájsť novú. Matka a jej deti boli nútené žiť v jej aute. V noci rodina sedela v aute s natiahnutými autosedačkami, pričom matka a najstarší syn spali vpredu a deti vzadu.

Nakoniec, keďže školy boli zatvorené, deti museli tráviť všetok čas s matkou, pretože sa o ne nemal kto postarať.

Nakoniec, keď si Kenya našla novú prácu, stále nedokázala našetriť dosť na prenájom nového bytu a nikto nechcel prijať chudobnú rodinu bez istoty.

Keniina nová spolupracovníčka Chelsea Monroeová sa však rozhodla, že rodine v ťažkostiach pomôže.

Tajne založila finančnú zbierku, aby vyzbierala 800 dolárov aspoň na jeden mesačný nájom. Nikomu ani vo sne nenapadlo, že kampaň sa rozšíri ako požiar a čoskoro dobrodinci rodine darovali až 74 000 dolárov.

Keď Kenya zistila, ako jej štedrí cudzinci z celej krajiny pomohli, nedokázala zadržať slzy. Po prijatí pomoci našla 29-ročná žena krásny domov, kde jej 4 potomkovia môžu konečne žiť v pokoji, bezpečí a šťastí.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Slobodná matka a jej štyri deti sa náhle ocitnú bez domova, ale vďaka spolupracovníkovi a cudzím ľuďom sa všetko zmení.”