Takto to vyzerá, keď pieseň Bohemian Rhapsody spieva 65 000 ľudí. Z tohto budete mať zimomriavky

Nič spája ľudí, ako hudba. Jediná pieseň môže zjednotiť srdcia miliónov ľudí a zároveň odstrániť hranice medzi všetkými národmi. Hudba je univerzálny jazyk, ktorý si nevyžaduje preklad. To dokazuje aj moment zachytený na koncerte Green Day v Londýne. 65 000 tisíc fanúšikov, bez čakania na hudobníkov, začalo spievať slávnu pesničku kapely Queen – Bohemian Rhapsody.

Prázdne pódium, obrovský štadión, zástup tisícov ľudí, hlasy, ktoré sa zlúčili do jedného. Bolo to neuveriteľné! Zaspievali celú pieseň, ktorá trvala takmer 6 minút! Na konci si dav sám tlieska, tancuje a baví sa, ako keby práve boli na koncerte svojej obľúbenej kapely. Členovia skupiny Green Day zdieľali toto úžasné video aj na YouTube.

Doposiaľ má viac ako 18 miliónov zhliadnutí a asi 20-tisíc komentárov. Niektorých divákov tento impozantný výkon svetovo presláveného hitu priviedol až k slám. Nižšie uvádzame niekoľko komentárov, ktoré nájdete pod videom:

„Je to nádhera, keď ľudia, ktorí sa ani nepoznajú, dokáže spojiť hudba.“

„Ak aj po 27 rokov od vašej smrti, 65 000  ľudí spieva vašu pieseň na koncerte, nie ste len spevák, ste legenda.“

„Freddie v nebi: Som stále legenda, baby.“

„Moja sesternica bola v tomto dave spolu so svojim chlapcom. Pripustili, že to bolo neuveriteľne krásne. “

„Queen je jediná kapela, ktorá dokáže rozospievať dav bez toho, aby sa zúčastnila koncertu.“

A takto to vyzeralo…

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Takto to vyzerá, keď pieseň Bohemian Rhapsody spieva 65 000 ľudí. Z tohto budete mať zimomriavky”