Toto je dôvod, prečo ľudia čoraz častejšie navliekajú na hubicu svojho vysávača pančuchové nohavice

Pančuchové nohavice môžete použiť na nenápadné účely, napríklad na výrobu voňavých tašiek do šatníka alebo ako leštidlo na kožené topánky, okná a zrkadlá.

Dnes sa dozviete, prečo by ste si mali dať pančuchy na vysávač. Aj keď je to na prvý pohľad trochu absurdné, ide o veľmi cenný patent vzhľadom na to, koľko môžete obnoviť…

Koľkokrát sa vám stalo, že sa vám tenký náramok na zápästí zrazu zošmykol, neviete kedy a kde?

Alebo možno očko na prsteni vypadlo a putovalo po podlahe neznámym smerom? Ako vás prekvapilo, keď vám namiesto dvoch náušníc na ušiach ostala len jedna? Ak ste v ten deň nevyšli von, je zrejmé, že musíte ich hľadať doma.

Hľadanie trvalo hodiny, ale bezvýsledne? Plazenie sa po podlahe nebude fungovať – oplatí sa použiť geniálny trik, ktorý vám pomôže nájsť stratené drobnosti za pár okamihov.

Ako nájsť šperky stratené doma?

V takejto situácii je trik s vysávačom a pančucháčmi jediným správnym riešením. Koniec koncov, aj keď vytrasiete koberec, ktorý obsahuje drobnosť, stále vypadne a váľa sa po podlahe a vy neviete, kde dopadne! Musíte ju HNEĎ CHYTIŤ.

Vezmite staré nepotrebné pančuchové nohavice a jednu nohu prevlečte cez trubicu vysávača. Zaistite ju gumičkou. Pomocou vytvoreného zariadenia povysávajte miesto, kde si myslíte, že sa stratený šperk nachádza (v koberci, pod pohovkou, za policou atď.)

Ak sa tam skutočne schováva, odsaje ho vysávač, ale zastaví sa na „sieťke“ z pančuchových nohavíc. Ten vráti stratenú náušnicu alebo prsteň, len čo vypnete odsávanie.

Je to tiež skvelý spôsob, ako dostať malé predmety zo štrbín alebo ťažko dostupných miest.

Dozviete sa aj o ďalších zaujímavých, nezvyčajných použitiach pančuchových nohavíc

  • ochranný štít proti zašpineniu kefy na vlasy – natiahnite kus pančuchových nohavíc a prilepte ho na kefu tak, aby dokonale sedel (môžete si pomôcť hrebeňom). Keď sa kefa zašpiní, jednoducho odstráňte materiál a nahraďte ho novým – takto sa za sekundu zbavíte tam nahromadeného prachu a vlasov.
  • lapač nečistôt a prachu spod nízkeho nábytku a spotrebičov – ak chcete vyčistiť podlahu pod chladničkou alebo masívnou skriňou, pripevnite na dlhé pravítko klbko pančuchových nohavíc a vyčisti to. Takéto „vybavenie“ pritiahne znečisťujúce látky ako magnet.

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Toto je dôvod, prečo ľudia čoraz častejšie navliekajú na hubicu svojho vysávača pančuchové nohavice”