Učiteľky v materskej škole jej prilepili topánky na nohy. 17-mesačné dievčatko kričalo od bolesti

Výber jaslí alebo materskej školy je pre každého rodiča veľkou výzvou. Každý chce pre svoje dieťa to najlepšie. Nie je preto prekvapujúce, že rodičia venujú veľkú pozornosť výberu miesta, kde bude ich dieťa tráviť veľa času. Táto na prvý pohľad dobrá škôlka musela byť aj bezpečná. Jedna americká škôlka mala dosť otrasné praktiky. Pravdu náhodou zistila jedna matka.

Jessica Hayesová išla ako každý deň vyzdvihnúť svoju 17-mesačnú dcéru zo škôlky. Hneď na začiatku jej niečo nesedelo. S jej dcérou zjavne nebolo niečo v poriadku. Keď sa jej pozrela na nohy, už vedela všetko. Žena bola zhrozená pohľadom, na ktorý sa práve pozrela.

Dievčenské nohy bolia

Zamestnanci škôlky prilepili dievčatku sandále na nohy pomocou lepiacej pásky. Urobili to tak neodborne a pevne, že dievčatko malo pásku stočenú okolo členkov. Aby toho nebolo málo, lepiaca strana pásky bola prilepená priamo na pokožku dievčatka.

Jasne vidno, že ponožky neboli zrolované. Práve preto spôsobovala batoľaťu toľko zbytočnej bolesti. Keď sa Jessica pokúsila pásku opatrne strhnúť, dievčatko kričalo od bolesti. Ukázalo sa, že pracovníci škôlky to urobili tak tvrdo, že na nohách 17-mesačného dieťaťa zanechali veľmi viditeľné stopy a modriny.

Idiotský nápad

Ukázalo sa, že učiteľky v škôlke to urobili naschvál, pretože malá si stále vyzúvala topánky. Pani učiteľky boli frustrované z toho, že dievčatko sa učí nové zručnosti a chce sa hrať a topánky jej robia problémy. Učiteľky v materskej škole mali plné zuby toho, že chodili za batoľaťom a obúvali mu topánky.

Preto sa rozhodli zvoliť najkratšiu cestu a jednoducho jej pripnúť sandálky, aby ju odbremenili od práce. Koniec koncov, dievčatko ešte nevedelo hovoriť, takže bolo pochybné, že by sa niekomu sťažovalo.

Vyvodené dôsledky

Záležitosť bola okamžite predložená riaditeľovi zariadenia, ktorý prijal opatrenia. Ukázalo sa, že muž nevedel o tom, čo robia jeho podriadení. Vyhodil dve dámy, ktoré s týmto nápadom prišli. Na druhej strane sa Jessica rozhodla dať škôlke ešte jednu šancu a svoju dcéru do iného zariadenia nepreniesla.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Učiteľky v materskej škole jej prilepili topánky na nohy. 17-mesačné dievčatko kričalo od bolesti”