Žena oslavuje ukončenie chemoterapie v kruhu svojich blízkych, ale takýto darček k promócii nečakala.

Príbeh lásky Jillian Hansonovej a Maxa Allegrettiho siaha do študentských čias, hoci svoje city k sebe odhalili až po ukončení štúdia. Dvojica sa stala nerozlučnou a ich vzájomná láska bola zrejmá všetkým v ich okolí.

Zamilovaní však nečakali, čo sa stane po troch rokoch priateľstva a čo bude pre Jillian aj Maxa najväčšou výzvou. Jillian bola diagnostikovaná rakovina prsníka v druhom štádiu, takže vedela, že sa im obom zrazu zmení život.

Predpokladala, že ju čaká dlhá a náročná liečba, a tak dala Maxovi šancu nájsť si niekoho iného.

Cítila sa vinná za svoju diagnózu, ale jej milenec ju upokojil tým, že jej sľúbil, že tu bude pre ňu. Počas liečby sa ju nesmierne snažil rozveseliť a hovoril jej, aká je krásna, aj keď sa jej vzhľad dramaticky menil.

Ale v deň, keď jeho priateľka ukončila poslednú chemoterapiu, rozhodol sa ju zvečniť ešte viac. Obklopený blízkymi Max ešte v nemocničnej izbe zvýšil radosť a údiv všetkých tým, že sa s Jillian opil.

Bol to jeden z najšťastnejších dní v živote dievčaťa, pretože ich láska prekonala ťažkosti a obaja boli pripravení ísť ďalej ako rodina. Byť tu jeden pre druhého aj v tých najťažších chvíľach posilnilo ich vzťah a city, takže svadba bola prirodzeným rozhodnutím.

Pár začal plánovať svadbu, ktorá sa uskutočnila o rok neskôr. Veľkorysosť organizátorov svadby bola ohromujúca – po tom, čo sa dozvedeli o situácii dievčaťa a ich príbehu, zrušili svadbu takmer ako poďakovanie.

Organizátori poskytli profesionálnych fotografov, kameramana, krásne miesto, obrovskú tortu a neveste bezplatne zabezpečili make-up a účes. Na neuveriteľne krásnych fotografiách je skutočne vidieť nekonečné šťastie a vzájomnú lásku dvojice.

Strašná choroba, akou je rakovina, zasiahla pár v takom skorom štádiu ich priateľstva, ale práve toto obdobie bolo rozhodujúcim ukazovateľom toho, že si boli súdení. „Bola to dlhá a bolestivá cesta, ale boli sme obklopení množstvom podporujúcich ľudí. Dnes oslavujeme nielen lásku, ale aj život,“ povedala nevesta v deň svojej svadby.

Zásnubné video, ktoré dojalo tisíce :

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Žena oslavuje ukončenie chemoterapie v kruhu svojich blízkych, ale takýto darček k promócii nečakala.”