15 rokov skrývala veľké tajomstvo. Odvážila sa ho odhaliť svojmu milovanému až počas zásnub.

Mackenzie Mowová, študentka Univerzity Houston Clear Lake v Texase, žila tucet rokov a skrývala svoje tajomstvo. Nikto, ani náhodou, ju nemal poznať… až kým nestretla Briana Ballarda.

Ich vzťah sa rýchlo zmenil na skutočnú lásku a Mackenzie si uvedomila, že mu nemôže klamať. Zistite viac o jej príbehu a úžasnom východisku…

Mackenzie a Brian sa rozhodli zorganizovať fotenie na oslavu svojich zásnub – v lese, na pozadí papradia, so slnečnými lúčmi, ktoré sa predierali cez konáre stromov.

A po vyhotovení prvých fotografií sa dievča obrátilo k svojmu milému a… strhlo si vlasy! Ukázalo sa, že je to parochňa tak šikovne vyrobená, že nikomu ani nenapadlo, že Mackenzie je plešatá. Celých 15 rokov ju skrývala.

Pre všetkých to bolo obrovské prekvapenie.

Mackenzie začala na základnej škole trpieť autoimunitným ochorením, v dôsledku ktorého jej vlasy vypadávali samé od seba.

A už nikdy nedorástli – čo je skutočné nešťastie, najmä v období dospievania, keď sa každý riadi svojou vonkajšou krásou.

Vtedy sa rozhodla svoj problém pred všetkými skrývať. Keď sa však zásnuby a rodinný život stali realitou, Mackenzie sa rozhodla, že ho nebude stavať na klamstvách. Preč s parochňou!

Keby sa v jej živote neobjavil Brian, pravdepodobne by sa ešte stále skrývala pod parochňou. Možno až do vysokého veku. Ale vedľa neho sa konečne cítila chránená, pred ľudskými klebetami aj pred všetkým ostatným.

Skutočná krása a sila človeka sa neviažu na jeho vzhľad. Vzťah tohto páru je toho dokonalým dôkazom.

Mackenzie Mow sa objavila na sociálnych sieťach a dala príklad tým, ktorí tiež trpia plešatosťou. V prvom rade pre dievčatá – vypadávaním vlasov sa život nekončí! Najdôležitejšie je prijať samu seba.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “15 rokov skrývala veľké tajomstvo. Odvážila sa ho odhaliť svojmu milovanému až počas zásnub.”