9-ročné dievčatko zomrelo 10 minút po tom, ako pózovalo s touto poznámkou: Polícia čoskoro zistila strašný omyl, ktorý ju zabil

To, čo malo byť pre 9-ročnú Payton Crustnerovú začiatkom nového životného medzníka, sa zmenilo na tragédiu, ktorá si vyžiadala jej život.

Payton nastupovala do štvrtej triedy, a tak si jej rodina myslela, že by bolo pekné odfotiť svoje dievčatko, ako drží tabuľku s dátumom a nápisom „1. deň 4. triedy“.

Payton bola pri pózovaní celá usmiata, netušiac, že jej život sa skončí len o niekoľko minút neskôr.


Tragicky sa táto krásna mladá dáma nedostala do triedy, pretože sa spolu so svojou rodinou cestou do školy zaplietla do smrteľnej autonehody.

Kým Paytonina mama, 32-ročná Miranda, šoférovala auto, do Mirandinho auta narazil 18-ročný Marcus Wayne Dukes, ktorý išiel po diaľnici, keď odbočoval doľava a prešiel do protismeru. V momente nárazu Payton vyhodilo z vozidla a na mieste bola vyhlásená za mŕtvu.

Zvyšok cestujúcich vrátane Mirandy a 3-ročného dievčatka, ktorého totožnosť nebola zverejnená, utrpel ľahké zranenia. Mirandin syn bol v kritickom stave, ale nakoniec bol z nemocnice prepustený. Nebol pripútaný bezpečnostným pásom, rovnako ako 3-ročné dieťa.

Miranda mala v čase nehody zapnutý bezpečnostný pás a Payton ho mala tiež, ale jej bezpečnostný pás bol nižší a nedokázal ju bezpečne pripútať.


Jeden z členov smútiacej rodiny založil stránku GoFundMe, aby im pomohol s výdavkami na pohreb, vďaka ktorej sa podarilo vyzbierať takmer 18 000 dolárov.

„Payton Lynn Crustnerová, 9 rokov, odišla z tohto sveta dnes ráno pred svojím prvým dňom v 4. triede, prosím, zachovajte túto rodinu vo svojich modlitbách,“ stálo v príspevku.


Je nám veľmi ľúto tejto tragickej straty, ktorá slúži ako pripomienka dôležitosti používania bezpečnostných pásov, ktoré sú pravdepodobne najdôležitejším bezpečnostným prvkom v aute.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “9-ročné dievčatko zomrelo 10 minút po tom, ako pózovalo s touto poznámkou: Polícia čoskoro zistila strašný omyl, ktorý ju zabil”