Aké slová by sa nikdy nemali vysloviť pri odchode z cintorína? TOTO SÚ zákazy pre všetkých živých

Väčšina ľudí má tradíciu navštevovať cintorín Sviatok Všetkých svätých. Nikto však nemôže ľuďom zakázať, aby navštívili svojich zosnulých príbuzných aj v iné dni.

Miesto večného odpočinku pôsobí na ľudí energeticky negatívne. Návšteva tohto miesta je vždy veľmi vyčerpávajúca, preto si človek musí dávať veľký pozor, aby nepriniesol do sveta živých problémy a nešťastie. Existujú určité pravidlá a magické slová, ktoré treba vysloviť pri návšteve cintorína.

MAGICKÉ SLOVÁ

Dnes sa s vami redakcia mysmezeny.sk podelí o niekoľko jednoduchých pravidiel správania sa na cintoríne. Sú len štyri, ale musíte ich dodržiavať, aby ste do svojho života nepriťahovali negativitu.

Prvé pravidlo hovorí, že so zosnulými by ste nemali komunikovať tak ako so živými. Mnohí ľudia zvyknú pozdraviť svojich blízkych, keď ich prídu navštíviť na cintorín.

Nemusíte ich však pozdraviť ani pozdraviť. Vo všeobecnosti sa nezdá logické priať zdravie niekomu, kto už nežije. Preto je lepšie povedať „nebeské kráľovstvo“, čo je vhodnejšie a správnejšie.

Keď odchádzate, nehovorte „dovidenia“ alebo „dovidenia“. Neprajte si, aby ste čoskoro odišli do posmrtného života. Poproste duše zosnulých, aby sa neobjavovali vo svete živých a nerušili ich. A nezabudnite sľúbiť, že svojho blízkeho ešte navštívite. Ak toto pravidlo nedodržíte, môže vás naplniť zlou energiou a čoskoro sa budete cítiť zle.

Druhým pravidlom je, že pri odchode z cintorína by ste sa nikdy nemali otáčať. A to ani vtedy, ak vás volá osoba, s ktorou ste prišli. Je lepšie sa zastaviť a počkať, kým k vám príde.

Pri východe sa totiž tlačí veľa nešťastných duší, ktoré sa chcú vrátiť do sveta živých. Vyjsť môžu len na základe ľudského pozvania. Otočiť hlavu späť pre nich znamená pozvanie.

Pravidlá návštevy cintorína

Zem na cintoríne odchádza na druhý svet spolu s jeho obyvateľmi. A absorbuje všetky negatívne veci. Preto by si človek nemal zo zeme nič brať. Toto je tretie pravidlo návštevy miesta večného odpočinku ľudských duší.

Aj keď ide o veľmi cennú a drahú vec, aj tak ju nezoberte. Často čarodejníci a čarodejnice nechávajú na cintoríne drahé atraktívne veci, na ktoré bola uvalená kliatba. Tým, že takýto predmet zdvihnete, privoláte túto kliatbu na seba a svojich blízkych.

A štvrté pravidlo znie: po návšteve cintorína nechoďte hneď domov. Aj keby sa temným silám podarilo spojiť sa s vami mimo tohto miesta, je lepšie ísť hneď na akékoľvek verejné miesto. Tam sa môžete stratiť v dave a duchovia vás nebudú môcť ďalej sledovať. Budú sa musieť vrátiť späť.

Vždy sa snažte naplánovať si trasu tak, aby sa cesta, po ktorej prichádzate na cintorín, líšila od cesty, po ktorej odchádzate.

Je na vás, či týmto pravidlám uveríte a budete ich dodržiavať. Napíšte do komentárov, ak ste o tom už počuli.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Aké slová by sa nikdy nemali vysloviť pri odchode z cintorína? TOTO SÚ zákazy pre všetkých živých”