Boli súrodenci, ktorí sa do seba zamilovali. Chceli vzťah ukončiť, ale veci nabrali nečakaný spád.

Daniel a Ana sú súrodenci zo Španielska. Majú rovnaké priezvisko, hoci nevyrastali spolu.

Keď mala Ana 8 rokov, jej rodičia sa často hádali. Nakoniec jej otec rodinu opustil, ale počas jednej hádky Ana počula, ako jej matka vyčíta otcovi, že má syna zo vzťahu s inou ženou.

Ana žila s týmto vedomím mnoho rokov. Keď vyrástla a mala 20 rokov, rozhodla sa nájsť svojho brata.

V dobe sociálnych médií to nebola ťažká úloha. Ana rýchlo našla Daniela na Facebooku. Stretli sa a zaľúbili sa do seba, prinajmenšom ako brat a sestra.

Obaja hovoria, že boli bezradní voči citom, ktoré ich opantali. Vedeli, že ich láska sa nemusí páčiť a spôsobí škandál. Bojovali s tým, ale cit bol silnejší.

Nakoniec sa prestali skrývať a rozhodli sa vyjsť na verejnosť. Vystúpili v televíznej šou, kde vyrozprávali svoj príbeh.

Zaliala ich vlna kritiky a neskôr to oľutovali. Situácia sa však už nedá zvrátiť, pretože Ana otehotnela.

V Španielsku, na rozdiel od Poľska, nie je incest zákonom zakázaný. Dobrovoľné sexuálne vzťahy medzi dospelými príbuznými nie sú trestné. Podľa zákona však nemôžu uzavrieť manželstvo ani uznať brata za otca dieťaťa.

Naplánovali si len symbolickú svadbu.


Potomkom takýchto párov hrozia vážne genetické chyby. Dúfajme, že Ana porodí zdravé dieťa, hoci ich určite čaká ešte veľa problémov.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Boli súrodenci, ktorí sa do seba zamilovali. Chceli vzťah ukončiť, ale veci nabrali nečakaný spád.”