Dievča po rokoch konečne nájde svojho biologického otca – muž ju označí za podvodníčku.

31-ročná Michelle Senová vyrastala v pestúnskej rodine. Jej pestúnka Joan bola logopedička a otec Joel bol jadrový fyzik.

Dievča malo šťastné detstvo a veľmi miluje svojich pestúnov, ktorí jej dávali lásku, starostlivosť a vychovali z nej dobrého človeka. Michel však vždy chcela vedieť, kto sú jej biologickí rodičia.

V roku 2009. Michel našiel jej matku Dianu, ktorá priznala, že ju porodila vo veku 23 rokov, bola v ťažkej finančnej situácii a bola príliš mladá na to, aby prevzala zodpovednosť za svoju dcéru.

Michelle a Diana sa spriatelili, dievča ju dokonca pozvalo na svoju svadbu v roku 2015, keď sa vydávala za Dana Millera.

Diana nemohla dcére pomôcť nájsť otca, pretože s ním už nebola v kontakte, nevedela, kde je a aký je jeho osud, poznala len jeho meno.

Na jar sa jej podarilo vypátrať bratranca z otcovej strany a s jeho pomocou sa skontaktovala s jej biologickým otcom, 57-ročným Gregom Hicksom, ktorý pracoval ako špecialista na rozvoj podnikania. Michelle vstúpila na jeho profil na Facebooku a napísala správu, že je s najväčšou pravdepodobnosťou jeho dcéra.

Greg dievčaťu najprv neveril, považoval ju za podvodníčku, ale keď si podrobnejšie overil jej online profil – Spomenul si na Michellinu matku Dianu, s ktorou kedysi spolu pracovali v rovnakej reklamnej spoločnosti.

Greg sa rozhodol zavolať potenciálnej dcére, o ktorej existencii ani len netušil. Dievčaťu povedal, že je ženatý a má 23-ročného syna Austina Hicksa. Muž navrhol Michelle, aby si urobila test DNA a uistila sa, že sú príbuzní.

Test potvrdil Gregovo otcovstvo a on a Michelle sa prvýkrát stretli na letisku Orange County v Kalifornii. Tu je to, čo Michelle povedala o tomto prvom stretnutí:

„Bola som nadšená, keď ku mne pribehol.

Bol taký šťastný, že vyskočil na betónový blok. Hneď som si pomyslela, že toto všetko je úplne v mojom štýle… Objali sme sa a bolo to také vzrušujúce! Strávili sme spolu celý víkend a spoznala som svojich príbuzných – cítila som sa ako doma. „

Spomína jej otec Greg: „Toto stretnutie ma zahrialo na duši. Je skvelé, že môj syn Austen mal sestru a Michelle brata. A obaja sú teraz veľmi šťastní, že sa našli.“

Michelle je veľmi šťastná, že konečne našla skutočnú rodinu… A čo je najdôležitejšie, má brata, o ktorom celý život snívala!

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Dievča po rokoch konečne nájde svojho biologického otca – muž ju označí za podvodníčku.”