Lekári povedali, že nikdy nebude mať deti a otehotnela s dvojčatami. Na ultrazvuku však zostala v šoku.

Charlene Medlicott mala pätnásť rokov, keď jej lekár povedal, že má chorobu, ktorá jej spôsobila cysty na vaječníkoch. Ako správne tušíte, súviselo to s neschopnosťou mať deti v budúcnosti. Bola to pre ňu veľmi smutná správa.

Charlene medzitým na prekvapenie všetkých lekárov otehotnela, ba čo viac – dvojčatá!

Keď sa 19-ročná Charlene Medlicott a jej manžel Mark dozvedeli radostnú novinu, nedokázali prestať plakať od šťastia.

Odkedy Charlene diagnostikovali syndróm polycystických vaječníkov, pár neplánoval mať dieťa. Ukázalo sa však, že majú dočinenia so zázrakom!

Skutočné prekvapenie však prišlo až po ďalšom ultrazvukovom vyšetrení…

Ukázalo sa, že to neboli dvojičky, ale štvorčatá! Čo znamená, že Charlene, ktorej povedali, že nikdy neotehotnie, sa stane matkou štyroch úžasných detí.

© YouTube/LTP News

Charlene porodila štyri zdravé dievčatá: Gracie-Lou, Rosaline, Amalia-Rose a Eveylynn. Ukázalo sa, že žena je najmladšou matkou v Spojenom kráľovstve, ktorá porodila štvorčatá.

Okrem toho to bolo tehotenstvo, kde sa ukázalo, že štvorčatá sú identické. Čo to znamená? Stačí sa pozrieť na túto roztomilú fotku!

© YouTube/LTP News

Zdieľajte tento úžasný príbeh so svojimi blízkymi, aby vedeli, že zázraky sa dejú!

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Lekári povedali, že nikdy nebude mať deti a otehotnela s dvojčatami. Na ultrazvuku však zostala v šoku.”