Len hádžem špendlíky do vriacej vody a všetko v živote sa zlepšuje. Skúste TOTO

Špendlík sa už dlho používa ako pomôcka na pripínanie oblečenia. Predchodcom anglického špendlíka, ktorý tak často používame v každodennom živote, bol špendlík.

Vynašli ho Sumeri, ktorí žili v IV-III storočí pred n. l. Je známe, že Sumeri boli vysoko rozvinutou a vzdelanou civilizáciou. Preto nie je možné poprieť skutočnosť, že používali špendlíky na sebaobranu aj duchovnú bezpečnosť.

Nie je to presne známe, ale v určitom období histórie sa špendlík začal používať nielen na prepichovanie látok. Stal sa mocným talizmanom proti zlým myšlienkam a pohľadom. Dnes sa špendlík používa v mnohých vierovyznaniach a tradíciách na odvrátenie zlého oka a skazy.

Pripevňuje sa na oblečenie novorodencov. Dospelí ho často používajú aj ako ochranu pred zlými úmyslami. Redakcia časopisu mysmezeny.sk! našla jedinečný a účinný spôsob, ako môžete bojovať proti zlým úmyslom.

Môžete sa chrániť jedným malým predmetom. A výsledok vás bude tešiť ešte dlho. Tento jednoduchý rituál môže vykonať každý, kto má pocit, že sa stal obeťou zlých myšlienok a názorov iných ľudí.

ŠPENDLÍK PRED ZLÝM OKOM A SKAZOU

Jediné, čo musíte urobiť, je vykonať rituál starostlivo. Večer, najlepšie osamote, asi hodinu pred spaním, si vezmite nový špendlík.

Na veľkosti nezáleží, môže byť malý alebo veľký. Prevarte vodu, zalejte ho plným pohárom vriacej vody. Potom špendlík otvorte a hoďte ho do tejto vriacej vody. Potom zašepkajte nasledujúce slová: „Ako horúca voda vychladne, tak ma opustí zloba nepriateľa. Voda vychladne a zlo ma opustí.

Na parapet dajte pohár s vriacou vodou a nechajte ho tam až do rána.

Po vykonaní tohto rituálu choďte spať a na nič nemyslite. Ráno, keď sa zobudíte, vezmite tento pohár. Vyberte z neho špendlík a nalejte vodu z pohára do zeme.

Nikdy ju nevylievajte do umývadla alebo kanalizácie, nezalievajte ňou izbové kvety. Táto voda by mala opustiť dom a dostať sa do zeme.

Predstavte si, že keď budete vodu vylievať, povedzte tie isté slová, ale trochu upravené: „Keď je voda horúca a zlo vychladlo, odstráňte zlobu nepriateľa a nechajte ma na pokoji. Pravda.“

Po tomto rituáli sa špendlík, ktorý plával vo vode, stane vaším amuletom. Noste ho stále pri sebe. Môžete si ho pripnúť na oblečenie alebo si ho dať do kabelky. Nesmiete ho nikomu darovať ani dať. Bude vás verne strážiť a chrániť pred zlým okom.
Sila rituálu

Sila tohto rituálu je približne jeden rok. Ak po roku pocítite potrebu tento rituál zopakovať, starý špendlík vyhoďte. Vezmite si nový špendlík a urobte všetko od začiatku do konca.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Len hádžem špendlíky do vriacej vody a všetko v živote sa zlepšuje. Skúste TOTO”