Muž požiadal ženu, aby si s ním zaspievala pieseň. Vďaka 30-sekundovému videu sa žena stala svetoznámou

Príjemné prekvapenia sa vždy dejú vtedy, keď ich najmenej očakávate. Tak to bolo aj v prípade oboch postáv tohto príbehu, keď len 30-sekundové stretnutie viedlo k ich sláve. Brit Kevin Freshwater sám seba opisuje ako tvorcu populárneho online obsahu, vtipkára a jednoducho človeka, ktorý chce rozosmiať svoje video postavičky aj divákov.

Tento chlapík je známy svojimi krátkymi videami, v ktorých oslovuje neznámych ľudí a rozpráva sa s nimi, robí si z nich žarty alebo sa inak snaží získať ich reakcie. Jedným z najsledovanejších videí je to, keď Kevin pristúpi k cudzím ľuďom a požiada ich, aby dokončili spev piesne, ktorú začal.

„Dokonči text“ je fráza, ktorou začína svoje videá, ktoré zvyknú vyvolať veľa pozitívnych emócií a rozveseliť deň. Zvyčajne sa takto chlapík dočká len pozitívnych reakcií, keď obyčajní okoloidúci s úsmevom predvedú svoje hudobné schopnosti.

Jedného dňa robil rozhovory s cestujúcimi v londýnskom metre, ale ešte sa nestretol so skutočným talentom. Nič nečakal, pristúpil k okoloidúcej a požiadal ju, aby mu zaspievala pieseň „Shallow“ od Lady Gaga. Keď však žena zaspievala prvý riadok refrénu, Kevin stratil reč.

Ukázalo sa, že náhodou vyspovedal profesionálnu speváčku, ktorá celý život spievala vo veľmi malých sálach a baroch. Tridsaťpäťročná Charlotte Awbery sa okamžite stala slávnou a video ukazuje prečo. Jej hlas zaujal milióny divákov na celom svete a video, ktoré vytvoril Kevin, bolo zdieľané tisíckrát.


Hoci si niektorí mysleli, že je to zinscenované, v následných rozhovoroch to Charlotte aj Kevin popreli a tvrdili, že ide o čistú náhodu.

Obaja si za veľmi krátky čas vybudovali sledovanosť a dokonca účinkovali v talkshow v USA.

Slávna Ellen Degeneresová je známa tým, že vo svojich reláciách robí rozhovory s obyčajnými ľuďmi, ktorí sa stali svetovými senzáciami. V rozhovore nám prezradila, ako posledných 15 rokov spievala na svadbách, v baroch a na iných podujatiach. Hoci takúto slávu nečakala, vždy o nej snívala.

Jej otec jej raz dal radu, aby spievala všade a stále, aby sa nikdy nevzdávala. Mal pravdu! Zdá sa, že takéto stretnutie je všetko, len nie náhodné – skutočný osud, ktorý obom zmenil život.

Opäť dokazuje, že nikdy sa netreba vzdávať svojej vášne – veľký úspech môže čakať za rohom.

Rozhovor v angličtine na Ellen:

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Muž požiadal ženu, aby si s ním zaspievala pieseň. Vďaka 30-sekundovému videu sa žena stala svetoznámou”