Slovenský astrológ povedal, aké budú rôzne znamenia zverokruhu v starobe – Bola som prekvapená z tohto znamenia – Najväčší slovenský horoskop

Ako vieme, najlepšia staroba je tá, ktorú necítite. S peniazmi a bez zdravotných problémov. Prečo, veď deti sú už dospelé a nie sú s nimi žiadne zvláštne problémy. Hlava stále funguje a životnej múdrosti je dosť.

Dnes sú pre starých ľudí všetky dvere otvorené. Až tak, že môžete ísť aj do nočného klubu – bez problémov vás pustia, ak máte silu a chuť. Čo na to povedať, mnohí ľudia túžia po takomto starobe a možno sa to niektorým aj podarí.


Zatiaľ nemyslime na to, aká bude naša staroba. Veď astrológovia už dávno všetko vedia.

Navrhli svoju teóriu, podľa ktorej má každé znamenie zverokruhu svoj jedinečný typ starnutia. Skeptici, samozrejme, okamžite začnú kritizovať. Ale iná cesta neexistuje.

Skúsme teda abstrahovať od všetkých negatívnych komentárov pod týmto článkom a stráviť nasledujúcich pár minút len zaujímavo a poučne. Tak poďme

NAJLEPŠÍ STARÝ VEK

Kozorožec

S Kozorožcami je najlepšie nebojovať v mladom veku: tvrdohlaví a svojhlaví ľudia so svojráznymi názormi na život. Napriek tomu majú s pribúdajúcim vekom tendenciu unikať a všetko doslova prevrátiť naruby.

Práve Kozorožcom sú vlastné také bláznivé akcie, ako sú skoky padákom, piercingy a tetovania. A to všetko po šesťdesiatke! Pravdepodobne sa v určitom okamihu v ich pohľade na svet niečo drasticky zmení, inak sa takéto správanie nedá vysvetliť.

Môžeme len súcitiť s ich deťmi. Ak predtým kvôli nim mohli byť problémy, pokiaľ ide o správanie a niečo podobné, teraz môže prísť domov polícia kvôli chuligánskym rodičom. Prečo je to často tak, že život sa bumerangom vracia na hlavu.

Dôležité je, aby každý pochopil hranice, ktoré sa nesmú prekročiť. Trochu neporiadku je v poriadku. Ale nie viac. Ak ste plnoletí, už to nie je hra.

Vodnár

Vodnárov vždy charakterizovala istá šprtavosť a prílišná vyspelosť. Domov, práca, deti, vnúčatá. Vo všeobecnosti nepotrebujú viac. Okrem malého poburovania na tému, ako sú zo všetkého unavení a že keď pôjdu do dôchodku –

vtedy sa im to vráti naplno. V skutočnosti toto fňukanie nič neznamená, pretože tajne od všetkých Vodnárov sa takýto život vznáša. S príchodom do dôchodku si to naplno uvedomia.

Čože, nemáte čo robiť? Čo robiť cez deň?! Niektorí Vodnári sa venujú pestovaniu rastlín. Ak máte kúsok vlastného pozemku, nie je to žiadna veľká vec. Ale mestskí obyvatelia môžu za pol roka premeniť svoju chrústovňu na vetvičku tropickej džungle. Aloe, kaktusy, všelijaké kučeravé rastliny bez mena a ani netušia, odkiaľ vôbec pochádzajú. Ak to nepomôže, Vodnári sa jednoducho vrátia do práce, kde konečne nájdu pokoj a radosť.

Ryby

Typické Ryby sa celý život obávajú starnutia. A to aj napriek tomu, že vždy vyzerajú mladšie, ako je ich vek. Bez ohľadu na to, aký spôsob života si zvolili. V prevažnej väčšine svojich vychudnutých, až žilnatých Rýb sa s hrôzou pozerajú na kalendár a snažia sa ani len nespomenúť, koľko plných rokov im práve je. A zrejme to cítia aj vyššie sily, pretože s pribúdajúcim vekom sa ich viditeľné starnutie veľmi rovnomerne spomaľuje. Takže sú z nich slušní dôchodcovia.

Ale len na pohľad. Logiku starého človeka oni, bohužiaľ alebo našťastie, zmeniť nemôžu. Ak niekde uvidíte mladého človeka, ktorý sa bude voziť v MHD a, číhajúc, nadávať všetkým naokolo – vedzte, že je to pravdepodobne Ryba. Je to jednoducho človek, ktorý sa rozhodol povedať, čo si myslí. A vybral si na to tú najvhodnejšiu platformu. No a čo, je to koncert. Ale pozrite sa, akú má sviežu pleť a aké má skvelé vlasy. Má šťastie na genetiku.

Baran

Tvrdohlaví krvilačníci, ktorí sa nevedia obťažovať ničím iným než fňukaním o tom, ako sú pripútaní k pracovisku a o koľko ich šéfovia prídu, keď odídu do dôchodku. Netreba prijímať nových mladých zamestnancov, pretože Barani si so všetkým poradia oveľa lepšie a rýchlejšie. Okrem toho majú k tomuto miestu zvláštne duchovné puto a vo všeobecnosti je hriechom, ak takýto odborník náhle odíde do dôchodku.

Len čo však nastane práve táto chvíľa, Barani v tej sekunde úplne abstrahujú od svojej minulej obľúbenej práce. Nájdu si nové záľuby, opatrujú vnúčatá, založia si domácnosť alebo dokonca odídu do iného mesta. Cítia sa skvele a vynára sa im len jedna otázka: Stálo za to celý ten čas poďobávať svojich bývalých kolegov? A čo sa dá robiť, taký má človek charakter.

Býk

Býci sa vo veku často menia na samotné hlavy rodiny. V tom zmysle, že dbajú na to, aby vedeli všetky novinky o svojich deťoch a vnúčatách. Vrátane výšky platu, známok a prípadných nových vzťahov. Potrebujú to, jednoducho preto, že to tak je. Aj keď svokrovci žijú v zahraničí, sú povinní každých pár dní zavolať a podať správu. Ako by aj nemohli. Vychovala som ťa, si mi dlžná.

Ďalšia vec je, či sa všetko deje podľa plánu. Pretože v súčasnosti sa mladí ľudia čoraz viac osamostatňujú a zbavujú sa vonkajších autorít. Ale to je už iný príbeh, konfrontácia medzi generáciami. Otcovia a deti, inými slovami.

Blíženec

Pre toto znamenie prichádza staroba čo najneočakávanejšie. Celý život sa cítia na 25, maximálne na 30 rokov. A potom bác! A už je tu v lekárni vyšliapaná cestička a v kuchyni sa objavuje čoraz viac diétnych jedál. Treba si strážiť zdravie, nejesť veľa vyprážaných jedál a múky. Ale ako je to možné, veď ešte včera sa dalo lyžovať a korčuľovať. Ale dnes nemám tú správnu náladu a ani čas.

Som rada, že je to všetko väčšinou len v Blížencovej hlave. Ak sa pozriete pozornejšie, na svoj vek sú stále celkom dobré. My všetci, samozrejme, nemladneme. Ak však porovnáme, zdravie Blížencov v ich masách dá mnohým mladým ľuďom zabrať.

Rak

To, kto je najviac zodpovedný za vek po odchode do dôchodku, tak to je Rak. Oni aj s prácou vyriešia vzťah a s vnúčatami si radi posedia. Nie, naozaj, Rakovia sú vo svojom veku úžasní. Nemajú dôvod byť smutní, pretože teraz si konečne môžu žiť sami pre seba. Nikto sa nedožaduje, aby prinášali vyšší plat alebo varili hustejší boršč. Menej zodpovednosti, ale sladší život. Preto majú takú dobrú náladu aj so šedinami.

Vedľa Rakov v tomto období byť veľmi príjemné, ak nie ste ich druhá polovička. Prečo? Nuž, všetci z rovnakých dôvodov. Raci sa zvyknú stopercentne venovať nejakej veci. Teraz si chcú oddýchnuť, pozerať televíziu alebo ísť na prechádzku. Žiadny návrat, pretože teraz sú na dôchodku.

Lev

Levy krásne starnú. Možno trochu náročne a niekedy aj hystericky, ale krásne. Teraz sa Leovi nedostáva takej obrovskej pozornosti ako kedysi. Možno ho dokonca niektorí ľudia nevnímajú ako autoritu. A to Leva veľmi hnevá. Koruna im však z hlavy nikdy nespadne. Samozrejme, ak budú sami konať múdro a rozvážne. A iná cesta naozaj neexistuje.

Na druhej strane, levy majú tendenciu s pribúdajúcim vekom veľa priberať. Nie, nie kilá navyše, ale finančné prostriedky. Takže sa dôchodku z finančného hľadiska vôbec neboja. A aké šťastie majú ich vnúčatá, sa jednoducho nedá povedať. Malé Levy často vyrastajú rozmaznované, ak majú dedka alebo babku s plnou peňaženkou. Ako sa na kráľovskú rodinu patrí, Levy nie sú lakomé na peniaze, keď ide o podnikanie.

Panna

Pre Pannu je staroba ako opakujúca sa fáza života. Absolútne všetko je rovnaké, prinajmenšom mentálne. Už vo veku 40 rokov muži v znamení Panny radi spomínajú na tie isté staré, dobré časy, ktoré zastihli aj ich veľmi malé deti. To im však nebráni v tom, aby sa chválili a pišťali, že teraz sa, vidíte, všetko zmenilo. Takže staroba je pre toto znamenie len dodatočným dôvodom, aby si ju pripomenuli.

V ich osobnom živote je však každý iný. Ak sú manželia – stoici, ani si nevšimnú, ako ich druhá polovička zostarla. A ako si to môže všimnúť, keď žiadne zmeny nenastali. V opačnom prípade to môže zaváňať novými hádkami alebo dokonca rozvodom. Nie každý zvládne ťažkú povahu Panny, čo na to povedať.


Najlepší vek pre Váhy

Staroba pre Váhy nie je ničím iným ako zámienkou na to, aby dali priechod svojej vnútornej šelme. Ak ste si všimli partiu babičiek, ktoré kritizujú všetkých okoloidúcich susedov – vedzte, že Váhy sú vodcom tejto skupiny. Sú to práve ony, ktoré vstávajú o štvrtej ráno, aby mohli skoro nastúpiť do verejnej dopravy. Sú to tie, ktoré obliehajú ambulancie, pretože v nich niečo zacvaká. A sú to tí, ktorí búchajú na rúry radiátorov, keď je všade naokolo ticho.

Pre Váhy nie je nezvyčajné, že ich prepadne nostalgia. Nezáleží na tom, o akú tému ide. Dokonca aj veci, ktoré predtým nemohli vystáť, sú im teraz vzácnejšie ako ich vlastné zdravie. Ľudia, s ktorými nekomunikovali, sú im teraz najdrahší. A tak ďalej. Čo sa dá robiť, takto funguje ľudská pamäť, najmä u Váh.


Škorpión

Podobne ako Levy, aj Škorpióni túžia po pozornosti a zbožňovaní. Ale rovnako ako u Levov, aj u Škorpiónov toho bude teraz menej. Pozitívom je, že Škorpiónom sa teraz budú menej prejavovať ich osobnostné črty. Už žiadne okázalé útoky ani jedovaté poznámky. Dalo by sa povedať, že človek má hlavu v smútku. Samozrejme, relatívne voči minulosti.

To je predovšetkým dobrá správa pre ich manželov. Konečne sa aspoň v jeho starobe nemusíte obávať, že vaše ďalšie slovo alebo dokonca zvuk prebudí šelmu v Škorpiónovi. A potom je to tak, ako to býva, akoby bolo všetko v poriadku, a potom ste tu: škandál na prázdnom mieste. Ale nič, vaše prosby boli vypočuté. Smejte sa, tancujte, bijte na bubon. Škorpióni majú lepší charakter!

Strelec

Títo ľudia nevedia, ako zostarnúť. Pre nich by sa s pribúdajúcim vekom mali rozdávať špeciálne inštrukcie, ako má vyzerať človek vo vyššom veku. Žiadne farebné vlasy, krátke šaty alebo sukne. Žiadne krikľavé líčenie. Pretože presne tak vyzerajú Strelci. Presne tak, ako vyzerali pred odchodom do dôchodku. Samozrejme, pre mnohých ľudí je to stresujúce. A potom sa prestanú so Strelcami stýkať. Ale oni majú v rukáve tromf: jeden odišiel, sto zostáva. A žiadne problémy.

Spoznali ste niekoho zo svojich priateľov alebo príbuzných? Podeľte sa s nami v komentároch a konečne sa dozvieme skutočné štatistiky!

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Slovenský astrológ povedal, aké budú rôzne znamenia zverokruhu v starobe – Bola som prekvapená z tohto znamenia – Najväčší slovenský horoskop”