Svojej 22-ročnej manželke oholil hlavu a povedal jej, aby sa vyzliekla pred svojimi priateľmi. Neverím tomu, čo si polícia myslí

Domáce násilie je neprijateľný jav, ktorý sa deje každý deň na celom svete. Veľmi často sa obete z rôznych dôvodov nemajú ako brániť a zmeniť svoju situáciu. Roky uviazli vo vzťahoch, ktoré ničia ich zdravie, psychické aj fyzické.

Asma Aziz (22) z Pakistanu bola strašne ponížená. Mladá žena zverejnila na webe video, v ktorom hovorí o prežitej traume.

Podľa jej príbehu bola vyzlečená a zbitá len preto, že odmietla tancovať pre priateľov svojho manžela, Miana Faisala.

Keď materiál uzrel svetlo sveta, o prípad sa začali zaujímať úrady.

“ Vyzliekol ma pred svojimi zamestnancami. Držali ma, keď mi holil vlasy a spálil ich,“ hovorí 22-ročný Pakistanec na videu.

Asma priznáva, že jej manžel bol veľmi milovaný. To všetko si však vyžiadalo čas, pretože pol roka stačil na to, aby sa dramaticky zmenil.

„ Polícia nevydala protokol ani nevykonala lekárske vyšetrenie. Nemala som hotovosť, aby som im zaplatila. Odišla som z policajnej stanice s plačom,“ povedala Asma.

Krátko nato však hovorca pandžábskej polície Nabila Ghazanfar pre ARY News povedal, že na vyšetrenie incidentu sa začalo vyšetrovanie na vysokej úrovni.

Pakistan je na treťom mieste medzi krajinami, kde sa so ženami zle zaobchádza. Odhaduje sa, že v roku 2016 tam zažilo domáce násilie až 26,8 % žien. Tieto štatistiky však môžu byť oveľa desivejšie.

Zdieľajte tento príspevok so svojimi blízkymi na Facebooku, aby si ostatní uvedomili tento problém!

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Svojej 22-ročnej manželke oholil hlavu a povedal jej, aby sa vyzliekla pred svojimi priateľmi. Neverím tomu, čo si polícia myslí”