Tínedžeri mučili školníka každý deň. Keď toho mal dosť, pripravil dokonalú pomstu

Dospievajúce dievčatá môžu byť niekedy veľmi kruté a sebecké. Z ich nepríjemného správania možno niekedy obviňovať hormóny, ale vo väčšine prípadov chcú jednoducho zapôsobiť na ostatné deti v ich veku.

Jedna nebohá vychovávateľka to musela zažiť na vlastnej koži, keď „populárne tínedžerky“ v škole zanechali na zrkadle v kúpeľni stopy po rúži. Keď toho mal školník dosť, dal im lekciu, ktorú si budú pamätať do konca života!

Najprv sa obrátil na riaditeľku školy a požiadal ju o pomoc pri riešení problému

– ale tým sa situácia len zhoršila. Dievčatá zdvojnásobili počet svojich značiek na perách na zrkadle. Potom sa školník rozhodol vziať veci do vlastných rúk.

S pomocou riaditeľky školy zorganizoval stretnutie na záchode so všetkými dievčatami zo školy.

Chcel im ukázať, koľko práce dá vyčistiť všetky škvrny zo zrkadla. Snažil sa im vysvetliť, koľko času to zaberie a že ho to dokonca núti zostať po pracovnej dobe, takže nemôže tráviť čas so svojou rodinou. Keď však dievčatá videli, ako správca čistí zrkadlá, dostali šok. Tieto dámy už určite nikdy nebudú správcu trápiť!

Pozrite si nasledujúce video a zistite, s akým nápadom prišiel správca: Pozrite si celé video

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Tínedžeri mučili školníka každý deň. Keď toho mal dosť, pripravil dokonalú pomstu”